Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg, hogy a...

Hogyan oldjátok meg, hogy a baba ne szedje szét a habtapit?

Figyelt kérdés
6 hónapos kislányom mindig megkeresi a habtapi szélét, és szétszereli a négyzeteket. Ha nem éri el a szélét, akkor a figurákat szedi ki és rágcsálja. Mit tudnék csinálni, hogy ne tudja felszedni?
2009. okt. 2. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy ilyen találékony és szorgalmas babád van :) Jobb, mintha feküdne egész nap.

Én a habtapik aljára lepedődarabokat ragasztgattam bababarát ragasztóval, hogy ne lehessen kiszedni belőle az apró darabokat. És naponta többször rakosgatom vissza a négyzeteket a helyükre, de engem nem zavar...

2009. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kb. három hónapos korában vettem neki ilyet, és gyakorlatilag egy hónapig használtuk, mert addigra olyan ügyes lett, h' apróra szétszedte. Mostanában vettük elő újra, mert végre vége van az "orális" korszaknak, már nem vesz a szájba mindent azonnal. De ugyanúgy szétszedi. Az első válaszoló ötlete tök jó, kár, h' nem olvastam 10 hónappal ezelőtt:). Van, aki széles ragasztószalaggal rögzíti, de nálunk ez sem vált be: azonnal felkapirgálta és rágcsálta. Ez meg elég veszélyes.
2009. okt. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elsőtől kérdezném, hogy milyen az a bababarát ragasztó?

2009. okt. 2. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Vízbázisú, fehér színű, de ha megszárad, átlátszó lesz. Elvileg, ha meg is rágja a baba, nem lesz baja. Rá van írva a dobozra, mi Obiban vettük. Óvodákban szoktak ilyet használni.
2009. okt. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. okt. 8. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!