Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik ebédre 1 éves...

Mit eszik ebédre 1 éves babátok? Irjatok konkrét recepteket, májal és zöldségekkel, megmindent amit föztök neki! Ha azteszi amit ti azt hogyan és hogy készititek el?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt eszi amit mi,nem főzök erős ételeket,sem túl zsírosat.Így nincs gond az evéssel a babánál sem.
2009. okt. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Májat vagy zöldborsot,zöldbabot hogy adjak neki,mert nem hajlando megenni ha turmioxolom vagy ha villával összenyomom az sem jo mert nem eszi meg a ezeket a fözelékeket,a májnak meg az izét nem szereti!Tudtok valami jo receptet ajánlani?Irnátok konkrét kajákat amit megeszik a babátok?
2009. okt. 2. 08:58
 3/6 anonim ***** válasza:
11,5 hós. Nem eszik darabos főzit, csak pépeset. Lehet hogy az állaga nem tetszik a babádnak ,több féle módon próbálkozz. Tegnap ebből evett meg egy fazékkal a fiam: tököt legyalultam, pici só rá, állni hagytam. Tettem fel hagymát kis olajra, majd rátettem a tököt és kis kaprot meg pirospaprikát,hogy rózsaszin legyen. Tettem bele pár karika krumplit és kis cukkinit, összefőztem kis vízzel. Kis sajtot tettem még bele meg csirkemellet,majd leturmixoltam.
2009. okt. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,most ezt főzök neki:vegyes fagyasztott bio zöldségmix(borsó,kukorica,répa), megfőzöm vízben sóval és petrezselyemmel meg kis olajjal. Teszek bele sajtot a végén, be fogom habarni ugy,hogy pirítok kis kukoricalisztet, amit kis tápszerbe keverek,amit a főzibe fogok önteni és összerottyantom. Feltét a csirkehusi lesz. Remélem tudtam segiteni,ha kérdésed van,írj.
2009. okt. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hú,nagyon aranyos vagy !Jok a receptek kérhetek még ilyeneket mert tényleg gondban vagyok hogy mit adjak neki enni!Tegnap probáltam reszteltmájat rizzsel de semmi siker pedig turmixoltam és mégsem kérte,de a máj amugy sem a kedvence,ti hogyan csináljátok a májat?Meg ugy egyébként nagyon kevés az amit megeszik,köszi!
2009. okt. 2. 09:54
 6/6 anonim ***** válasza:

szia

én egyszerűeket főzök neki :)

tegnap pl. brokkolis máj: megfőztem a brokkolit, turmix. a májat magamnak csináltam ebédre, hagymán pirítottam fűszerekkel, ebből vettem ki kettőt, turmix, és hozzákevertem a májat+ só. Így megette, mert ő sem szereti az ízét.

ma ez lesz: karfiol+krumpli+répa+csirkehús+tészta megfőzve fűszerekkel, kis olajjal és turmix.

a héten még volt olyan, hogy magunknak krumplilevest főztem és abból kivettem a krumplit, répát, tésztát+ tejföl, és turmixoltam+ sajt. ennek más íze van, mintha csak vízben főzném, mert fűszeres, paprikás levesben főtt. ennek erőteljesebb az íze, de megette :)

2009. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!