Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a babátoknak,...

Mit adtok a babátoknak, amikor náthás? Milyen orrcseppet? Milyen vitamint? Minden nap leszívjátok a kis nóziját?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

az enyém éppen náthás.Voltunk dokinál is.

Csak cebion cseppet adok neki.És én egyáltalán nem szívom.Egyenlőre orrcseppet sem kap, folyik anélkül is, és nem is zavarja:)Ha mégis kell, akkor "házi" sós vizet cseppentek.

2009. okt. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adok neki semmit a gyümölcsön kívül.

Nem cseppentek az orrába sem, és kézi orrszívóbal szoktam szívni, ha nagyon tele van.

7 hónapos lesz

2009. okt. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21 hó.Tengervizes orrspray,estére Nasivin orrcsepp max 3 napig,Oscillocosinum,Sinupret csepp,Cebion vagy Cebion multi,hidegpárásítás és napi több orrszívás.Gyümölcs(nem jó evő),(termelői) akácmézes hársfa tea.Eddig mindig kikezeltem pár nap alatt;)
2009. okt. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Cebion csepp, orrszívás ha tele van.
2009. okt. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon bevált a Baby Luuf balzsam (a hátára kell kenni).
2009. okt. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat!
2009. okt. 2. 08:52
 7/8 anonim ***** válasza:
szia.mi is épp náthásak vagyunk,cebion cseppet kap,sok folyadék napi egyszer tengervizes sóoldattal spézem be neki,és ha nagyon szortyog és látom hogy idegesítí akkor porszívós orrszívóval kiszívom neki,amikor nagyon náthás volt naponta többször kelett,ma már csak 1* 2* kell.reggel és este.Utolsótól kérdezem,hogy hol vette az a kenőcsöt mert én is szeretnék beszerezni ilyen kenhető balzsamot ami használ is.köszike.
2009. okt. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is és jobbulást!:)
2009. okt. 2. 10:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!