Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Varjatok hogy aludjon a baba?

Varjatok hogy aludjon a baba?

Figyelt kérdés
Sokszor lelkiismeretfurdalasom van azert hogy azt szeretnem minnel tobbet aludjon...
2009. okt. 1. 22:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ket honapos
2009. okt. 1. 22:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De az en fiam mar lassan 8 honapos es egy orokmozgo. 2 honaposan meg azert vartam, mert meg mindig attol rettegtem, hogy felebred es sirni fog. (Pedig nem egy siros fajta...) Szerintem ne legyen lelkiismeretfurdalasod emiatt, nem 5 perc megszokni, hogy gyermeked van.
2009. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Enyém 10 hónapos. Igen, sokszor már várom, hogy elaludjon, mert szeretek én is egy kicsit pihenni, vagy csak úgy "nézni ki a fejemből". :) Nagyon megfeszítő egész nap (és éjjel is) készenlétben lenni, és minden mozdulatát figyelni... főleg most.. De 2 hónapos korában meg azért vártam, mert mindig sirdogált, és nem tudtam kitalálni, miért.
2009. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Annyit alszik egy ekkora baba,amennyire szüksége van.Ez nem minden babHiába akarnád altatni,ha nem álmos,nem fog aludni.ánál egyforma.
2009. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen! Szeretnél picit pihenni, ez teljesen normális! Aki azt mondja, hogy nem várja ezt, az hazudik, mint a vízfolyás :)
2009. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én is nagyon várom mindig aztán egy fél óra után meg már mennék és felkelteném mert úgy hiányzik, de vannak olyan napok is amikor rettegek, hogy megszólal a riasztója :-)

Ne legyen lelkiism.furd.!

2009. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem már nagy a fiam, egyre konnyebb vele, néha mégis alig várom, hogy délben elaludjon és picit csend legyen korulottem.aztán mire elpakolok, már lelkifurdalásom van miatta, mire megebédelek, addigra alig várom, hogy felkeljen....:(

míg kisebb volt is, vártam néha, h elaludjon, foleg amiatt, hogy tudjak elvégzodni itthon, és amint kész voltam, legszívesebben felkeltettem volna...:((( most már egyutt teszunk-veszunk, míg alszik, inkább pihenek, olvasok stb, most ezért van lelkifurdalásom néha.

bár nem hiszem hogy ettol rossz lennék, kell egy kis feltoltodés, hisz hosszu a nap, a mi "munkánk" pedig tényleg 24 orás ugyelet:))))

2009. okt. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

11 hónapos a lányom, sok energiát, türelmet igényel.

Szinte mindig várom. Napközben azért, mert folyton pakol, láb alatt van, hisztizik,... de 1 óránál többet sosem alszik (ma pl. 10 percet). Este meg azért, mert napközben (mivel alig alszik) rettentően lefáraszt, nem marad időm semmire, pláne magamra vagy pihenésre. Persze nagyon hiányzik, sokszor bemennék hozzá odabújni (ami fizikai képtelenség), megszeretgetni, nézni ahogy alszik, de nem megyek. Neki is, nekem is szükségünk van a pihenésre.

Ne érezd magad rosszul emiatt, nem csak anya vagy, ember is, nő is, társ is! Szükséged van kikapcsolódásra, apa is igényt tart rád, háztartás is van,...stb.

Ha dolgozol, a munkahelyeden is jár ebédidő, "cigiszünet".

Anyának lenni csodálatos, de elég fárasztó dolog.

2009. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én az elején azt vártam,hogy ébren legyen ,szegényem besárgult és emiatt eléggé sokáig csak evett és aludt. Most fél éves reggel 7 körül ébred dél körül alszik kb 30 percet aztán este 10 körül bírom elaltatni ,egész nap folyamatosan hangosan sikítozik nagyon éles hangon és ez nagyon tetszik neki, mikor csak nagyon aranyosan "beszélget" az annyira édes csak aztán egy hatalmas sikítással zárja le a mondat végét majd újra kezdődik az egész, de én már kész vagyok nincs olyan nap ,hogy ne szörnyű fejfájással feküdjek le

2009. okt. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen várom.19 hós.Szeretnék egyy kicsit magammal is foglalozni,a gyerekek és a házimunka mellett.
2009. okt. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!