Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hát ezen nagyon meglepődtem...

KicsiiAníí kérdése:

Hát ezen nagyon meglepődtem jártatok már így? :D

Figyelt kérdés

Kisfiam ma három hónapos de már ha valamibe kapaszkodhat akkor felhuzza magát űlésbe és egy kicsit tartja magát. Képzeljétek ma belázasodtunk szuri után és hason alszunk és becsavartam a lábiját vizes borogatásba , és ugyeneki nem teccet nyöszörgött de vissza aludt.

elmentem wcre, és vissza siettem mert nyöszörgött , azthittem kiesett a cumija. és mikor odamentem a kiságyhoz , kisfiam négykézláb dumált a csörgős macinak, de se takaró se borogatás nem volt a lábán :D hát én azt sem tudtam mit csináljak :D:D eléggé meglepődtem , szegény meg csak nézett rám mi bajom. :D ez elég furcsa volt, demost ugy alszik mint a bunda:D:D "büdösbogárpózban"



2013. máj. 15. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
:D rengeteg ilyen lesz még. ...
2013. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elmenekült a borogatás elől :D:D És még jókedve is volt, mert gagyogott. :D szerintem nagyon elfáradt :D alszik mont a tej :D és fel fel kacag itt mellettem :d
2013. máj. 15. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Te milyen védőoltást kaptál?

És miért kell neked is hason aludni? Nem értelek.

2013. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én semmijet a kisfiamra irtam , ő kapott 3hós oltást és alszik hason ..
2013. máj. 15. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:

csak kötekszik, hagyd!

Gratulálok a babának! :)

2013. máj. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!