Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Választ szeretnék kapni rá...

Választ szeretnék kapni rá hogy miért és mitől jön vissza a kislányomtól sugárban a tejcsi? 2 hónapos

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 19:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2. 21:13 vagyok, jah igen, azt elfelejtettem írni, hogy figyeld hogy mennyi jön vissza, ha nem az egész akkor kicsit jó étvágyú a kislány:D egésségére<3
2009. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ha gyakran előfordul lehet esetleg gyomorszájszűkülete is, akkor orvoshoz kell vinni
2009. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

20:13-as vagyok!

Ne ijedj már meg! Ha egyszer-egyszer előfordul az még nem a világ vége! Lehet, hogy véletlenül megnyomtátok a hasát, s visszajött! Ezer oka lehet, nem kell feltétlenül a legrosszabbra gondolni! Ha testi baja lenne, akkor az szerintem nem 2 hónapos korában derül ki, hanem sokkal korábban! Ha meg éhes utána, akkor szoptasd meg!

2009. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sok baba csinálja. Az enyém mikor ennyi idős volt rengeteget evett (már nem) és azért jött vissza mindig neki de nagyon durván. Szinte sugárban. Ki is viszgálták mert én is féltem és kiderült, hogy semmi baja sincs. Túl sokat eszik, ennyi. Neki azért még nem olyan a gyomra mint nekünk, hogy mindent bevesz :p.
2009. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha nem csak bukik, és nem csak hány, hanem kimondottan sugárban jön ki belőle, AZONNAL vidd orvoshoz!!!

A sugárhányás nagyon nagyon súlyos dolog, nem szabad szórakozni vele, gyorsan doki, ügyelet!!!

2009. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

20.52.-es vagyok.

Én szaladtam a dokihoz. Kérdezgette, hogy lázas, hasmenése is van, nyűgös, aluszékony, bármi baja van ezen kívül? Mondtam, hogy egyik sem csak napi 4-5 alkalommal sugárban jön vissza belőle a tejcsi. Megvizsgálta, mondta, hogy szerinte csak sokat eszik de beutalt minket. 1 nap után kiderült, hogy igaza volt.

Persze ha nagyon aggódsz vagy van más gyanús tünet, nézesd meg.

2009. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A mi babánk is így csinálta,állandóan a padlót töröltük evés közben, után,előtt,sokat sírt.Elvittük orvoshoz,kiderült,hogy refluxos. Sűrítőt kap, azóta ritkán fordul elő,és nem is sír annyit.
2009. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!