Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 1 hetes babám szeme állndóa...

Az 1 hetes babám szeme állndóan csipás. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
5-10 percenként mosom kamilla teával, mert olyan gyorsan jön neki kifele. az orvos meg csak csütörtökön jön.
2008. jún. 17. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A kammila az jó rá , meg az is hogy jön ki a szeméből . Mindkét szeme vagy csak az egyik? Mióta tart?Pirosodás is van vagy csak váladékozik?
2008. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az egyik szeméből tegnap óta! De nagyon váladékozik! 5 percenként kell neki törölgetni.
2008. jún. 17. 14:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Pirosnak nem piros esetleg csak egy kicsit
2008. jún. 17. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:
A kamillával vigyázni kell,mert szárit. Nekem szemész orvos mondta,amikor a fiamnak kötőhártyája volt.Sokan mondták,hogy azzal törölgessem. A doki viszont azt mondta,hogy nem szabad. Nem tudod kihivni az orvost esetleg?
2008. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamillával nem szabad, nekem is szemész mondta. Csöpögtess bele anyatejet, az gyulladás csökkentő ill. törölgesd lehűtött forralt vízzel.
2008. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Cseppents bele anyatejet vagy azzal törölgesd! Nem vicc ez komoly. Sokkal jobb mint a kamillatea. Az anyatej baktérium ölő mig a kamillateával lehet hogy csak súlyosbitasz rajta.

Az anyatej még megfázáskor is jó hogy ha az orrába cseppentesz és azután szivod ki. Ahhoz az izhez már hozzászokott.

2008. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamillát ne használj az tényleg szárít. Mi most estünk át ezen én a védőnőmet kérdeztem. Felírt szemcseppet. Lehet bakteriális gyulladás vagy huzatot kapott. Hívd fel a védőnődet vagy a gyerekorvost Ők megmondják, hogy mit tegyél. Az anyatej az jó ötlet!
2008. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!