Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy bírjátok elaltat...

Anyukák, hogy bírjátok elaltatni 1-2 hónapos babátokat, ha túlpörögte magát, látszik rajta, hogy nagyon álmos, de csak nyűgösködik?

Figyelt kérdés
Nálunk már ez van 2 napja..a pocija nem fáj,nem olyan a sírása.
2009. okt. 1. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,nálunk is ugyanez a helyzet.6 hetes babám sokat van nappal ébren,este már olyan fáradt,nyűgös.Olyankor csakis kézben ringatva alszik el.Még ott is ficánkol egy kicsit,de aztán lenyugszik.Azt is szereti,ha a hasamra teszem,ő is hason van.
2009. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az én Kisfiam vasárnap lesz 7 hetes.Akkor nem csak én vok így ezzel...:)
2009. okt. 1. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most sokan megvetnek, de ha nálunk fáradt a 6 hetes babám és már semmi sem használ, egyszerűen csak beteszem a kiságyba és 15 perc sírás után bealszik. Ezt az eleje óta így csinálom (persze csak ha tudom hogy nem éhes, tiszta a pelus, nem fáj a poci, csak nyűgös, fáradt)és mára elértünk odáig hogy 5 kiságyba tevésnél márcsak 2-3 alkalommal sír, a többinél egyből elalszik.
2009. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem ma 9 hetes a babám,és nálunk is ez van mostanában..De még akkor is,ha nem is pörgött semmit,mert kipróbáltam,hogy ha egyből kaja után elkezdem altatni,akkor is ugyanez a helyzet... :) Na és mostanában kevesebbet is alszik.. Ma pl. egyszer egy negyed órát,és egy fél órát aludt egy huzamban...
2009. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Ringatás után ha ágyba teszem már nem ébred fel,ha mégis,akkor gyorsan vissza is alszik.De előtte mindig anyucizik kicsit.


:-D

2009. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vagy a babakocsiban, v kiságyban altattam. Nekünk is bevált eza beteszem a kiságyba, pár perc sirás, és aludt.
2009. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 hónapos. 6 hetes kora óta csak rajtam alszik el nappal. A kiságyában mindig sír és fél óra után sem hagyja abba. Ha elaludt és leteszem,felébred és sír. Próbáltam beszoktatni a kiságyba,de nem nagyon megy. Így továbbra is rajtam alszik. Én vagy alszom vele,vagy netezek egy kézzel.:)
2009. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. kézbe veszem, mászkálok vele, cumi a szájában, 5-25 perc a hatóidő.


2. Mióta nagyobb a gyerek a hasamra hasaltatom és kicsit rázogatom, ha kell cumit kap.

Ez jobb, mert nem fáj a derekam.

"Sajnos" a gyerek rákapott... :-))


3. Ha csak szimplán hulla fáradt, akkor pihenőszék, lefektetve, ringatom, elalszik.


ui. Ha nekem nem megy vagy én is fáradt vagyok, akkor apáé a terep, sokszor elég a változatosság is, mert én hamar stresszes leszek.

2009. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ja 4 hós a lányom

utolsó vagyok

2009. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!