Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előre félek az óra átállítását...

Előre félek az óra átállításától! Most végre beálltunk egy napirendre és ez teljesen fel fog borulni. Ti hogy oldjátok meg? 7 hónapos baba anyukája

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
én előre gondolkodtam :) fél éves a babám, 3 hete már ott tartottunk, hogy este 7kor már csukódott le a szeme, reggel fél 8ig aludt. mondom ez így nem lesz jó, télen már hatkor rakhatom le aludni? na ezt nem. :) és akkor elkezdtem a napirendjét 10 percekkel csúsztatni, most ott tartunk, hogy negyed 9kor alszik el este, és fél 9kor ébred. ebből óraállításra ugyanott vagyok szinte, ahonnan indultam. amúgy 2 hét alatt meg tudtam csinálni, neked is van még rá időd. jobbat nem tudok. :)
2009. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En nem felek, mert nalunk eleg rugalmas a napi rend. Attol fugg, h milyen faradt a kicsi, ahhoz igazitom az altatast. Egy ora nalunk siman belefer,devolt mar ra pelda, h kettot is csuszott, vagy mert olyan faradt volt, vagy mert nem lehetett leallitani:-)
2009. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak egy ötlet.

Nem ismerem ugyan a napirendeteket, de próbálj meg annyit alakítani (ha kell), hogy világoson (azaz délután 4 előtt) menjetek mindenképpen sétálni. Ez fontos, hadd erősödjön a kicsid szeme a szabadban való nézelődéstől. Sötétedés után be tudjátok pótolni a benti dolgokat, úgyis egyre hidegebb lesz.

2009. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanazt csináltam/csinálom mit az első válaszoló. Mindíg tolok pár percet az időkön, eddig 8kor volt alvás, most fél9kor, mire eljön az óraátállítás akkor 9re tervezem... ebbe persze azért a lányom is beleszól!! Most 7,5hónapos.
2009. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! megpróbálok én is csalni egy kicsit. bár a kislányom már 7.30-kor olyan nyűgi, hogy muszáj fürödni és feküdni. de majd kitalálunk valamit.
2009. okt. 1. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!