Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek, hogy gyakrabban...

Mit tehetek, hogy gyakrabban kakiljon?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos, csak szopizik, néha anyatejet kap este pótlásként. 1 hónapos kora óta nem kakil naponta, ma már örülök, ha 5 naponta van. A vizet nem issza, a teát is csak éppen hogy. Látom az ingert rajta, hogy nyomna, de csak pukik jönnek. Alapvetően jókedvű, érdeklődő. Hőmérőzni, kúpozni csak a legvégső esetben akarnám, nehogy hozzászokjon. Van esetleg más praktika, hogy sűrűbben legyen széklete? (mindenki azt mondja, h az 5 nap az sok)
2008. jún. 17. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Az anyatejet kapja pótlásként??


Vidd orvoshoz, mert ez már valami gond lehet..nem működhet a bele ilyen lassan..vagy nem eszik eleget. A súlya rendben van??

2008. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, anyatejet kap pótlásként. Eleget eszik, mert 2,70nel született, és most 6,5 kg. Pedig még csak most lesz 3 hónapos. Nem szokott sírni kaja után. Orvos látta, védőnő látta, nem mondták, hogy kóros, csak, hogy anyatejeseknél ez előforul. Eltarthat 4 hónapos korig. A széklete állaga normális. Csak persze én aggódom folyton.:S
2008. jún. 17. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is így voltunk nagyon kétségbe voltam esve.A babámnak jó volt a hangulata nem volt nyűgős,de viszont csak 4-5 naponta volt széklete megemlítettem az gyerekorvosomnak és azt mondta,hogy vezesem be nála a narancslevet.Minden nap facsartam egy kiskanállal és nekünk bevált.Remélem tudtam segíteni
2008. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a tippet. A védőnő mondta, hogy 4 hónapos kortól próbálkozhatok rostos levekkel. Te mikor kezdted a narancslé adását? És most mindennap van kakija?

2008. jún. 17. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!A babámnak 3hónaposan keztem adagolni a narancs levet.4hónaposan a bébiételeket.Ez is olyan mint a tejterméket nem szabad adni 1év allatt és az anyukáknak a 95%-a már 7-8 hónapos koról a joghurtokat kosóltatja a gyermekével.Probálgasd adni fokozatosan és ha azt tapasztlod,hogy fáj a pocija akkor még várj vele.
2008. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem megírni azóta mindennap van széklete.Szia!
2008. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer a segítséget! Remélem nálunk is bejön a dolog.
2008. jún. 17. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!