Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb babakocsi?

Melyik a legjobb babakocsi?

Figyelt kérdés
2. gyermeket váró kismama vagyok. Első gyermekemnél ajándékba kaptunk hagyományos 3 funkciós babakocsit, de azzal sokat szenvedtem. Nagy helyet foglalt, nehéz volt velew közlekedni, a sport részt ki sem használtuk, csak a mózes volt hasznos. Kinek milyen tapasztalatai vannak egyéb kocsikkal?
2008. jún. 17. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
www.bergon.hu
2008. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Peg peregot p3-at vennék,ha nem lenne két kocsink már.

Az esernyőkocsink hasonló ehhez a típushoz,és nagyon meg vagyok vele elégedve.Csak nem annyira felszerlt,azért tartottam meg a másik nagy kocsinkat is a most születendő babánknak.Könnyű,dupla mind a 4 kerék,elsők bolygósíthatóak,nagy a belseje,esernyőre csukódik,kis helyen elfér,megáll önmagában összecsukva,nagy átfordítható a kupolája,szerintem egy szupi kis kocsika.

Én a lányommal nagyon bevásároltam a kocsikkal,volt 2 féle pierre cardin,egy nagyon minőségtelen vacak márka,volt bergon esernyőre csukódó,az azonkívül,hogy utálltam szétesett 2 hós használat után.Egy nagy roan kocsink van meg,meg az esernyőre csukódót egy cégtől rendeltem,baby desing a márkája,nem túl gyakori új még,de elégedett vagyok vele.


Remélem tudtam segíteni,üdv.

2008. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit utazol vele tömegközlekedésen,sztem.Mi úgy vettük,hogy nem utazun vele sokat ,nekünk bergon van és nagyon tettszik.Jó nagy kényelmes a babának -többfunkciós,amúgy 2év gari van rá,és mindent tud amit tudni kell.Mi fix kerekest vettünk,mert a bolygós érzékenyebb.Igaz nem könnyű kocsi,de ha a baba kényelmét nézzük nem is lehetne könnyebb.Téliesíthet stb..egyedül mózes nincs hozzá,de sztem azt is lehet kapni hozzá.

Amúgy én rohangáláshoz hordozó kendőt vettem,az is nagyon jó,hameg nagyobb lesz egy kiscit akkor tervezünk egy esernyő kocsit venni,de amíg pici ez jó lesz.Szét kell nézni,hogy tettszik e,meg,hogy mit vársz a kocsitól.mi aztszerettük volna,hogy tágas legyen,kényelmes legyen akkor is ha beöltöztetjük télen a babát és tudjon szinte mindent.Sztem jól döntöttünk.JAh és apierr cardinról ebszéltek le minket is...

2008. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk a HOCO Zaphir babakocsi nagyon bevált. Nagy felfújható kereke van, nagyon kényelmes. Mózeskosárral és lábzsákkal együtt lehet kapni. Viszont kevés helyen árulják. Bababorze.hu meg tudod nézni illetve venni. A hátránya, hogy nehéz, ha buszra kell fölraknod, akkor nem ajánlom.
2008. jún. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!