Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos baba mellett mit...

2 hónapos baba mellett mit készítsek a házassági évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Valami olyan ötletet mondjatok, aminek sütése-főzése annyi időt vesz igánybe, amennyi egy 2 hónapos baba mellett is belefér!
2009. szept. 30. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem küldj el valakit 2 piskota lapért(kerek)azt töltsd meg puncs izü krémmel,esetleg vanilia)az oldalàt,tetejét kend le gesztenyemasszàval,tetejét csokidaràval,tejszinhabbal disztitsd!
2009. szept. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kurkumás csirke párolt rizzsel:csirkemellet felkockázod,sóval,borsal fehéredésig sütöd,majd (2 dl.kb.) annyi tejszint(tejföl is jó)öntesz rá hogy ellepje.Kávéskanál kurkumát keversz hozzá,felrottyan akkor sürisdkb.fél kanál liszttel és kész.
2009. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tárkonyos pulykaragu leves

rántott hal krumplisalival

tiramisu

2009. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél kész tortalapot és arra csinálj valamit!Plusz csinálj szép teritést,gyertyát az asztalra stb.És ha a baba elaludt lehet romantikázni...
2009. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De jó hogy ilyenre van időd. Én még nagyon főzni se tudok mellette, mert olyan kis hisztérika. De szerintem a gyümölcstorta nem vesz sok időt igénybe.
2009. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!