Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menjugate vakcina mikor kell,...

Menjugate vakcina mikor kell, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Most kapta meg a 6 hónapos kislányom 7000.-ért, ami állítólag 2500.-jár, mert 2 éves kor alatt van,de az orvos azt mondta ez jobb!Aki esetleg tud ebben bővebb infot adni mi a különbség a kettő között megköszönném ,mert a patikus szerint semmi, az orvos szerint "nem mindegy, hogy trabant vagy Mercedes",csak szeretnék most már utána járni, mert elegem van ebből az orvosból és úgy látom hülyének néz!7000.-et kapta meg ,de piszkál az,hogy kinek van igaza,nem a gyerektől sajnálom, hanem azt hiszik hogy a laikus emberektől főleg az anyukákból annyi pénzt hántólnak le amennyit akarnak, mondván a gyerekünkről van szó.Előre is köszönöm
2009. szept. 30. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon rendes a gyerekorvosom, és azt mondta, hogy ha megvédi akkor megvédi az olcsóbb is, ha pedig nem akkor a drágább sem fogja. Nekem az olcsóbbat írta.

2009. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a tesóm kislánya asszem ezt kapta, és tuti, h nem fizettek érte 7000 ft-ot. 1 éves kor után csak 1 vakcina kell, a fiamnak a doki 2és fél évesen fogja beadni, de azt nem tudom, h miért pont akkor. ha gondolod megkérdezem a tesómat, h mikor kapta a lánya és mennyi volt pontosan.
2009. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. szept. 30. 12:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Amit az én kisfiam kapott, az 2500 Ft volt. Menjugate vakcina. Nem is tudtam, hogy más fajta is van!?

A 7000 Ft-os is receptre volt annyi?

2009. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekünk az orvos a meningitec-et írta fel, de mivel akkor az nem volt a gyógyszertárban így a menjugate-et kapta. viszont a gyógyszertárban 7000Ft-ért akarták adni, mondván hogy nincs rá támogatás. mi kötöttük az ebet a karóhoz, hogy támogatott mivel az orvos még meg is mutatta a közlönyben. és tényleg megkaptuk kb 2500Ft-ért.
2009. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kislányom 13 hósan kapta, 2500 ft volt.A doki azelőtt meg sem említette, hogy a korábbit adjuk, azt mondta, ő azt javasolja, hogy az 1 éves kor utánit adjuk be.
2009. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 16 hónapos, tegnap kapta meg. Múlt héten vátottuk ki a receptet. Menjugate vakcina, 2490 Ft volt.

Viszont tegnap, amikor vittem beadatni, direkt rákérdezett az orvos, hogy mennyiért váltottuk ki. Mikor mondtam, hogy 2500 azt mondta, akkor rendben,semmi gond. Nem kérdeztem rá, de ezek szerint erről van szó, hogy a patikus, ha akarja, drágábbat ad. Egyébként ez melyik városban volt?

2009. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13:46-os vagyok. Debrecenben akarták először 7ezerért adni.
2009. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!