Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hálózsákot vegyek 9...

Milyen hálózsákot vegyek 9 hónapos babának? Debrecenben hol érdemes vásárolni babaholmit elfogadható áron?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A fiam is 9 hós, eddig a plédet nem tűrte el magán, így kaptunk egy hálózsákot ami szintén idegesíti, így nem is adom rá. Éjjel a szobájában kb 23C van, adok rá egy hosszú ujjú badyt, fölé a pizsama fölsőt, vékony harisnyát és a pizsama nadrágot, így tuti nem fázik meg. :))
2009. szept. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindig kitakarja magát. Jön-megy a kiságyban. Gondoltam a hálózsák jó ötlet lenne, de ma este kipróbálom az ötleted.
2009. szept. 30. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A fiam láthatóan rúgja le magáról még a hálózsákot is, nem tud úgy benne mozogni, pedig ugye sokkal nagyobbat adtam rá, mindig felcsúszik neki, zavarja...
2009. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hálózsákot csak akkor fogja megtűrni ha a kezdetektől ahhoz szokott. 13 hós lányom még mindig abban alszik, nem zavarja.ha tudsz kérj kölcsön és úgy próbáld ki, mert nem olcsó egy hálózsák, viszont ha elviseli nagyon megéri.
2009. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mi is kölcsön kaptuk. amikor még pici volt a fiam (1-2-3hós) aludt benne, de ma már nem tűri meg.
2009. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!