Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálhatja? Kisfiam...

Miért csinálhatja? Kisfiam 13,5 hónapos és soha nem szerette a cumit. Az ujját sem szopogatta.

Figyelt kérdés
Viszont 2 hete úgy döntött hogy mégiscsak fincsi az ujjacskája. Engem nem zavar csak furcsa mert eddig nem tette. Mi lehet az oka?
2009. szept. 30. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több oka is lehet:egyre okosabb,egyre több inger éri,ezeket fel kell dolgoznia,az ujjszopi egy önnyugtató módszer is lehet nála,de az is lehet,hogy jön valamelyik foga,amelyik esetleg fájdalmasabb,mint az előzőek.Figyeld meg,hogy mihez kötődik nála,mikor csinálja gyakrabban,este,alvás előtt...stb.?
2009. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is az előző válasszal értek egyet. Ha nem csak szopogatja, hanem rágcsálja,mozgatja is a szájában akkor tuti a foga...ha nem akkor valószinűleg önnyugtatási módszer.
2009. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. okt. 24. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!