Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordulhat olyan, hogy...

Előfordulhat olyan, hogy egyes babáknál kimarad a mászás?

Figyelt kérdés
Mennyire baj ez? A fiam 9 hós, kúszik ezerrel, de mászni még nem tud...
2009. szept. 30. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Van olyen baba aki nem mászik. Ne halgass olyanokra akik azzal rémisztgetnek,hogy akkor majd disz-es lesz.. stb. Persze vannak olynok is,de ha már kúszik előbb-utóbb mászni is fog. Az én kislányom 11 hónaposan kezdett el mászni,de előtte nem is kúszott.Nyugi!!! Ahogy én is belenyugodtam,pár nap múlva mászott!!
2009. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiam nem kuszott es maszas jeleit sem lattam nala,total elvoltam keseredve 11honapos volt O is amikor maszni kezdett de talan 2hetig mert ekkor odament es kapaszkodott fel a butorokban,utanna meg is indult.Jarni tudott de egyedul nem tudott pl a szoba kozeperol felallni,ekkor odamaszott valahova es ugy kelt fel es indult meg.Nyugi meg van ideje,de teny hogy van sok baba aki nem maszik,szerintem ezzel sincs gond.
2009. szept. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én 8,5 hónaposom is csak kúszik, szerintem már nem fog mászni, de sebaj.

Egyébként meg teljesen mindegy, hogy mászik, vagy kúszik, a lényeg, hogy valamelyiket csinálja.

[link]

2009. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam most egy kicsit! :)))
2009. szept. 30. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:
én is tök sokszor aggódok emiatt 9 hós a fiam és még nem kúszik, mászik kicsit félek, hogy ez nehogy valami bajnak az előjele legyen....
2009. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!