Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a márkája? Annak a kockának...

Mi a márkája? Annak a kockának, aminek minden oldala más színű és ruha anyagból vannak az oldalai, gondolom belül szivacs.

Figyelt kérdés
és az egyik oldalán 3 patentos rész, van a következőn 3 gomb és ha be van gombolva akkor mint egy virág úgy néz ki, van rajta cipzáras oldal, meg fűzős, meg tépőzáras. Aukciós oldalakon ritkán lehet találni, de az nem volt szép állapotú. Hol lehet ilyet vásárolni és mi a neve?
2009. szept. 30. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van három féle kocka, de egyik sem olyan mint amit leírtál. Nem tudsz képet linkelni róla? Hátha úgy könnyebb...
2009. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


erre gondoltál, vagyis ilyenre?

2009. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Igen ez az!!!!!!!! Csak én újat szeretnék venni. Nem tudod hol lehet kapni újonnan? Lehet megkérdezem az eladótól.
2009. szept. 30. 19:06
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ez egy kicsit modernebb már, konkrétan ugyan erre gondoltam.

2009. szept. 30. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Láttam már megkérdezted :o)

Remélem sikerül beszerezni!

2009. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!