Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ruha kell a picinek...

Mennyi ruha kell a picinek mire megszületik?

Figyelt kérdés
Van ugye a babakelengye, már egy pár helyen megnéztem neten, de ezen kívül mennnyi rucit érdemes venni neki? Vagy miket?
2008. jún. 16. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

ez ugye nagyban függ hogy mennyi a várható ajándékok száma. pl ha várható sok barát kolléga, vagy unokatsók stb akkor nagy részt body-t fognak vinni, meg kissapi, meg ilyeneket. és ugye még nem születik meg addig a súlyát sem tudod (pl sokembernek nagy babát jósolnak aztán normál súlyuak) és ha a baba nagy lesz az 56-t nem is tudja hordani.

szerintem ha apuka képes ákár egyedül is néhyány ruhát venni akkor felesleges sokat venni. és ha nem kaptok sok mindent vagy még valami kell akkor megveszitek.

2008. jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.56-ost és 62-est ajánlottak nekem.Én angol turiban vettem egy csomó ruhát nagyon olcsón,így ha netalántán rögtön pici az 56-os,akkor nem fogom annyira sajnálni,mintha normál áron vettem volna.Amúgy bababörzén is lehet olcsón rucikat kapni,a védőnő biztos tudja,hogy a környéketeken lesz-e.Pesti vagy?
2008. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pesti, és köszi a tippeket. Én pl a vásárba láttam nagyon jó állapotba lévő használt babarucikat, akkor ezek szerint inkább azokból vegyek többet. Köszi.
2008. jún. 16. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egy pár 56osat ,de inkább 62est 68asaat.Én is először turiztam neki-150ftért dbját...de rájöttünk a tescoban a legjobb venni ilyeneket.Ott 250-400ftig jönnek ki dbja,tizsta pamut rugik és kombidresszek.igaz van drágább is de sztem jobb mintha turiznék,mert ez legalább új.Amúgy én is vettem egy tök fehér rugit angol turiba 600ftért akkor azt hittem jó árom volt,most a tescoba 500ért kani 3dbot.Cherokii-nem tudom,hogy írják-bocsi..Néztem auchanban is,de ott nagyon gagyi anyaguak vannak.Sztem nem érdemes drágábban venni,úgyis hamar kinövi őket.Mi voltunk a nagy bababörzén-pesten,de nagyon drága-5-600ftért akaják rádsóznia használt rucikat,mi kifogtunk egy aranyos nőt aki 100ftokért adogatta el a rugijait,de kb 2órát keringtün mire ráleltünk...ha nem tal.volna meg,totál csalódottak lettünk volna.Nagyon drága a belépő és a cuccok sem olcsóbbak sztem.Mondjuk mi mindenben megkerestük a legjobb árat és sok 10ezret megsporoltunk így sztem.Voltam sima babbörzém olyan művházoson,semmit nem vettem mert ott is mindenki meg akar gazdagodnia ruhácskákon,600-800ftért adták-hát persze ezért a tescoba 2őt veszek minimunk...és disneysek szval sztem nézd meg ott.
2008. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ott már én is nézegettem(tesco), és tényleg vannak elég olcsón is. Köszi.
2008. jún. 16. 23:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok -és nagyon jó minőségű- ruhát a teszveszen vettem a lánykámnak.

[link]


A méret meg annyira változó, nekem is azt mondták inkább nagyobbat.

Én azért vettem jó sok 56-os rucit, nem tudtam otthagyni őket:)

Ma egyhónapos a lánykám, de még mindig ezeket hordja-pedig nem született kicsi babának (3550 g és 52 cm-hízik is rendesen). A 62-esből 1-2 jó rá, de szerintem azokat elszámozták.

2008. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!