Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen típusú székekről?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 29. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia.én is néztem ezeket nekem nagyon tetszik.attól függ mennyi idős a babádnekem egy dolog nem tetszett,hogy nem kagylóülése van,a mi családunkban tapasztalatból tudom,hogy ezek nagyon jok,kicsi babáknak is.nekünk nem volt pihenőszékünk,igy ebben volt amíg én kint voltam,és láttam a kagylóülés nagyon jot tett a fej tartásának,de ha nagyobb ez a szék kitűnő.
2009. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szép szék ára is kedvező. Attól függ mint az első válaszoló is írta, mennyi idős babának szeretnél venni ilyen széket. Nekünk ilyen székünk van adok linket.

Imádja a babóm, szeret benne ülni.

[link]

2009. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Még csak 6 hónapos. Én is attól félek kényelmetlen lenne neki.

Utolsótól kérdezném mennyiért vettétek?

2009. szept. 29. 17:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem pont azért tetszik az az etetőszék amit a kérdező belinkelt, mert kicsi egyszerű praktikus és még dönthető is a háttámlája. Nézegettem én is dönthető háttámlájú székeket, de akkora monstrumok voltak jó drága pénzért. Ennek még az ára is kedvező. Köszömöm a kérdezőnek, hogy belinkelte, mert én ezt fogom megvenni.
2009. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha dontheto a tamlaja, akkor jo. Az en fiam 7 honapos, es amikor otthon voltunk, kaptunk kolcson egy ilyen etetoszeket, de annak nem volt dontheto a tamlaja. Utalta a fiam, alig maradt meg benne. De szerintem ha mar stabilan ul a babad, es kezdetektol ilyen szekben van, akkor nem lesz vele baja. Nekunk kagylouleses, dontheto van, talan ezet volt finnyas az en gyermekem. Teny, hogy ez sokkal olcsobb, mint a kagyloulesesek. Ha fontos az ar, akkor ne tetovazz, vedd meg ezt.
2009. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs mit örülök hogy segíthetem. Mi még nem néztük meg. Babánkkal szeretnénk ki próbálni, mielőtt döntünk de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2009. szept. 29. 18:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ugyanilyen márkáju székünk van csak "BIMBO",ebből az áruházból vettem amit belinkeltél.Mi nagyon szeretjük.A márkát is és a boltot is csak ajánlani tudom.
2009. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ehhez mit szólsz? ez dönthető és nem vészes az ára sem, sőt:)

[link]

2009. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

na de a legtutibb:

[link]

és 13500 ft. szegény anyukám meg 1 kisebb vagyonért vett a fiamnak karira...

remélem tetszik vmelyik:)

2009. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! A Chipolino tetszik. Elmegyünk a boltba megnézni.
2009. szept. 30. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!