Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a jó járóka? szükség...

Milyen a jó járóka? szükség van egyáltalán rá? Ki lehet használni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát erről nagyon megoszlanak a vélemények, én is gondolkodom rajta. Ha már mászik a baba régen késő hozzászoktatni például. A fiam négy hónapos most kellene neki venni. Valahová le kell tenni napközben amikor nem alszik. Van egy kiskutyánk és azt nem tudom megengedni, hogy később ott kússzon-másszon a kicsi ahol előtte a kutyus ült, bármilyen tiszta és egészséges is. Szóval sokmindentől függ. A lakás nagyságától, a Te időbeosztásodtól, más elfoglaltságodtól,elveidtől. Mert ha még két gyerekre kell főznöd, két gyerekkel kell tanulnod, hát akkor nagyon nem árt egy járóka!
2009. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha már járóka mellett döntesz, akkor mindenképpen a fát vegyél, ne hálóssat.

Az, hogy ki lehet-e használni attól is függ, hogy milyen a lakásotok. Szerintem jó, ha a gyereknek egy kis helyet le tudsz keríteni, ahol kúszhat, mászhat (ami nagyobb, mint a járóka). Nekünk van. Kezdetben jobb, mint a kiságy. 3 hónapos kora körültől használtuk, és a mai napig (1 éves) beleteszem néha. Már nem marad el sokat, max. 10 percet, de ha felmosok vagy ilyesmi, akkor az pont elég.

2009. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy fa járókánk. 6-7 hónaposan kezdett el kúszni a babám, azóta használom (mostmár mászik, meg áll). Ha kimegyek a szobából, berakom a járókába, mert nem lehet egyedül hagyni, az erősen életveszélyes lenne. Nem tartom benne a babámat, csak percekre rakom be, egy vécé, hajmosás, stb erejéig. Mivel az első kúszás óta használjuk, megszokta, hogy néha ott van, most már álldogál benne, de nincs vele baja, tudja, hogy nem lesz ott órákig. Tettem bele neki játékokat, ott is elvan, szereti.
2009. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi fa járókát vettünk. Hogy szükség van-e rá, az nagyban függ a körülményektől. Nálunk cica van, a baba már mászik, így amíg az alapozó takarítást elvégzem reggel(habtapi lerakás előtt porszívó,felmosás), vagy főzni kell mennem a konyhába, akkor a picúrkám bent van. Utána viszont kiveszem,és a habtapin van. Mi későn kezdtük szoktatni(6hónapos volt), így sokszor van sírás,hiszti. El szoktam magyarárzni neki, hogy anyának dolga van és addig itt kell lenni stb, de néha hatástalan. Akkor beleteszem a pihenőszékbe és nézi ahogy teszek-veszek a konyhában.
2009. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi utazóágyat vettünk, mert jó szolgálatot tesz, ha lemegyünk vidékre a nagyszülőkhöz. Itthon is azt használom járókának. Addig van csak benne a gyerkőc amíg zuhanyzok, vagy olyat főzök amikor nem tudok állandóan ránézni. Nem sok időt tölt benne, ezért én külön nem vettem pluszba járókát, mivel az utazóágy tökéletesen helyettesíti.
2009. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi nagyon keveset használtuk.De mindenképp fajárókát a hálós nem jó.Arra a célra a kiságy is jó, pl:ha kimész az udvarra vagy felmosod a követ.Szerintem is érdemesebb lekeríteni egy pokrócot, egy kis sarkat csinálni neki.
2009. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, jó a kis sarok, de ha már mászik, nem marad meg a szönyegen.
2009. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi nem használjuk egyáltalán.

Cam hálósunk van, de a sűrű szövése miatt nem lát ki belőle jól a lányom, ezért utálja.

Ha veszel, inkább fát, és mihamarabb kezdd el a "beszoktatást"! Én ott rontottam el legfőképp (meg a sűrű hálóval)!

2009. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi egyáltalán nem használtuk, nagyon ritkán volt benne a lányom, pár percekre. Nem szerette.
2009. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, nekünk is hálós volt, lehet ezért, mert a fiamnak fa volt, és ő elvolt benne.

Nekem a többszögletű tetszik(fa), és amit fel is lehet emelni, olyan mint egy kiságy.

2009. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!