Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be adatátok babátoknak a...

Be adatátok babátoknak a meningococcus elleni oltást?

Figyelt kérdés
Hónap elején kapta 6 hónapos kislányom a prevenált. Októberben pedig kapná a meningococcus elleni oltást. Így novemberbe és decemberben is kap ezért szurit. Nem igazán tetszik így a páromnak hogy minden hónapba kap oltást. A prevenáltól nagyon be dagadt a combja.
2009. szept. 29. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták erre az oltásra, hogy ráér, ha 1 éves lesz. Az én babám a prevenart a 2-3-4 hónapos oltásokkal együtt kapta. Kérdezd meg a dokit, hogy nem ér-e rá nektek is ez az oltás.
2009. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
enyém most fogja kapni, 6 hós, így csak kettőt kell kapnia, mi a bcg. újraoltás miatt is várunk, tudom hogy rossz ennyi szurit kapnia, de én inkább így döntöttem, apával egyetértve, sőt nálunk ő van jobban oda, hogy mindent adassunk be (rotával is nemrég végeztünk)
2009. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én beadattam a Menjugate oltást. Ma 1 éves a kisfiam, ma kapta az oltást.
2009. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!