Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves a kis fiam melyik a...

2 éves a kis fiam melyik a legjobb vitamin amibe minden benne van és adhatnák neki :? az aktival kid et nem eszi meg

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én úgy tudom, 3 éves kor alatt nincs vitamin, csak a Cebion plusz. De most megnézem az Aktival Kid honlapját :-) Én a Cebion-on és a Cebion Plusz-on kívül Echinacea szirupot adok neki, immun rendszer erősítő. Hát, nem vált be - bölcsi és allandóan beteg.
2009. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem, az Aktival Kid is csak 3 éves kortól adható...
2009. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az aktival kidnek amúgy is rossz íze van egyébként. A Centrum Junior finom, de azt sem lehet ilyen korú babának adni.
2009. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cebion multi szirup,Béres csepp Cebion cseppel(C vit nélkül nem tud rendesen felszívódni a B. csepp),Multi-tabs omega3 kid.
2009. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megprobálom a béres cseppet c - vitaminal vagy inkább cebion c vitaminal brobáljam?
2009. szept. 29. 17:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez már csak a te döntésed.A Cebion csepp csak C vitamin,a Cebion multi pedig több vitamint tartalmazó készítmény.
2009. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!