Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell még szájmaszkot...

Meddig kell még szájmaszkot hordanom?

Figyelt kérdés
Megfáztam és van egy 10 hetes kislányom, aki egy kicsit köhögött, meg sűrűbben kellett szívnom az orrát, de láza nem volt.
2009. szept. 29. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha "csak" megfaztal, az nem fertozo, igy leveheted a maszkot. Ha pedig influenzas vagy, akkor addig hordd a maszkot, amig meg nem gyogyulsz teljesen.
2009. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha szoptatod, akkor úgy tudom, hogy nem kell szájmaszkot viseled, hiszen az anyatejjel ellenanyagokat kap a betegséged/etek ellen. Én speciel nem viseltem, mikor elkaptunk valami nyavaját. Ő egy kisebb náthával megúszta, míg én napokig "szenvedtem".

Ha tápszert eszik, akkor viseld míg kilábalsz belőle, bár egy légtérben vagytok, sokat érintkeztek, szerintem nem sokat ér. Alapos, sűrű kézmosás, higiénia fokozottabb betartása többet segít.

2009. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!