Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hőmérőből milyet? Fül- popóba-...

Hőmérőből milyet? Fül- popóba- cumiformájú- sima hónaljas- . Ki mit ajánl, ill. nem ajánl?

Figyelt kérdés
köszi előre mindenkinek a válaszokat.
2009. szept. 29. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
szia nekunk olyan van,hogy szajba,honaljba es popsiba is lehet vele merni.nagyon szeretem mert amikor alszik csak bedugom a szajaba es megtudom merni a lazat.
2009. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2009. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk fülhőmérünk van. Nagyon szeretem, éjszaka is megtudom vele mérni a nélkül, hogy felébredne.Pillanatok alatt megvan mérve.Nekünk Omron van, nagyon megbízható, 10.000 Ft körül van, de sztem megéri.
2009. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A miénk is szájban, popóban, hónaljban használható. Vékony, flexibilis, csak ajánlani tudom.
2009. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Thermoval 10 másodperces van. Nagyon szeretem mert tényleg 10 másodperc alatt mér, mire észreveszi a pici hogy a popsijában van, már ki is vehetem. És kb. 1500 ft.
2009. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az olyat ajánlom, ami digitális, megvan hamar és a legjobb a popsiban mérés. Lehet, hogy ez a legkegyetlenebb, de minél nagyobb a gyerek, annál kevésbé fogja hagyni eme műveletet. Mi is vettünk fülhőmérőt, hogy majd mi ott mérjük, egyrészt ha nem pont a dobhártyára irányítod a sugarát, akkor nem mér pontosan (ezek után ki bízik meg benne), másrészt még arra az egy másodpercre sem lehet bedugni a fülébe, mert kézzel, lábbal, fejjel tiltakozik ellene. A cumi- és a homlokhőmérő állítólag eléggé pontatlan. 16 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk fülhőmérőnk van. Én meg vagyok vele elégedve. Tiltakozik ugyan, de 10 mp alatt megvan. Volt, hogy popsiban mértem, de rémes volt, annyira ficánkolt, meg sírt. Utána 1 hétig nem tudtam tisztába tenni, mert mindig azt hitte lázat mérünk. Aztán beruháztam egy fülhőmérőre. Nem olcsó, úgy tudom a legolcsóbb 6000 Ft körül van, de nekünk megérte.
2009. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieket, akinek van még hozzászólása tegye meg. köszi
2009. szept. 29. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!