Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik lehetnek a fehér foltok a...

Mik lehetnek a fehér foltok a kislányom alsó ajkán?

Figyelt kérdés

Három apró fehér folt van a kislányom alsó ajkán, ez lehet szájpenész,belül a szája nem fehér, vagy valami más, már próbáltam letörölni de nem jön le?

2 hónapos kislány anyucija:)


2009. szept. 29. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet szopipárna? Hólyag középen? Mert akkor szopipárna.
2009. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi az a szopipárna, lehet kezelni, fáj a babának, erről még nem hallottam.
2009. szept. 29. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ajkak (felső és alsó) középső részén felpuhul a bőr (mint egy vízhólyag), annak érdekében, hogy segítse a szopást. Úgy néz ki tényleg, mint egy vízhólyag, egy párnácska. Nem szabad kibökni, vagy semmi mást csinálni vele. Én azt hittem, megégették a kórházban a gyerke száját, vagy valami hasonló :-)
2009. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szopogumo (szopoparna) csak a felso ajkon van. En ikabb szajpeneszre gyanakodnek. Kezdd el neki kezelni meg azelott, hogy fajna. Nehogy aztan ne egyen miatta.
2009. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, minden jót:)
2009. szept. 30. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!