Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ad valaki Kecskeméti bébiételt...

Ad valaki Kecskeméti bébiételt a babájának? Nem tapasztalta mostanában a következőket?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja feltűnt, hogy a szilvadesszert és a paradicsomos krumpli is világosabb lett, mint eddig volt. Az íze ugyanolyan. Bár általában én főzök a babámnak, szoktam neki ilyet is adni, és soha nem is volt semmi gond tőle. Viszont egyszer csak elkezdett pirosodni a nunijánál, és hiába kentük azzal, amit a doki felírt, nem akart javulni. Épp elfogyott a szilvás babakaja, így pár napig uzsonnára házi gyümölcsöt kapott, és javulni is kezdett a pír. Aztán megint vettünk szilvát, mert nagyon szereti, és újra pirosabb lett (ismétlem, soha nem volt tőle baja, régóta kapja már). Ugyanez a helyzet a paradicsomos krumplival is. Gőzöm sincs, mi történt ezzel a jó kis kajával, hiszen ugyanaz van ráírva, ami eddig, elvileg semmilyen összetevőn nem módosítottak.
2009. szept. 29. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia nekünk semmi ilyen gondot nem okozott....8 hós lány anyukája
2009. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a lányod immunrendszere kicsit gyengébb lett, ezért jelentkezett nála ez a reakció, ami általában savas és fehérjedús ételek hatására előjön! Várj vele és próbáld meg 1-2 hónap múlva!Lehet hogy nem volt beteg, de épp lappangott benne valami kis megfázás, de leküzdte a szervezete, ezért volt akkor gyengébb a védekező képessége!

De az is lehet hogy a bébiétel volt a ludas, pl közeledett a szavidő lejárta, és savasabbá vált!

2009. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia.én csak kecskemétit veszek,mert nem drága,jol megvannak csinálva a mennyiség is pont jó,és a babám szereti is.Bár én csak olyat veszek neki amit én még nemtudok neki megcsinálni,vagy mit nagyon szeret,és hogy legyen tarcsiba ha menni kell.most már magam dúsítom a bébikajákat egy kis krumlival,esetleg próbáld meg te is valami közömbösítő ételel elkeverni,hátha akkor nem lesz baja tőle.
2009. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont most kapott tízóraira Kecskeméti szilvát egy kis banánnal dúsítva. Megnézem majd, hogy milyen a popsija, és megírom.

Eddig nem észleltem ilyet.

Az én lányomnak fogzáskor szokta kicsípni a kaki, akármilyen gyorsan cserélem a pelust, de a Sudocremtől mindig gyorsan meggyógyul.

Na, majd most meglesem, aztán jelentkezem!

2009. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!


pár napja evett a babám ilyen paradicsomos krumplit, és tegnapra tiszta piros a feneke és csíp is neki!!!!!!!!

nem tudom, van-e összefüggés, de elég gyanús...

(hozzáteszem, beteg is, náthás, lehet, hogy a vírusos kakitól, de máskor nem volt ilyen)

kíváncsi vagyok. kenem sudocremmel, de nem nagyon javul, asszem, 4 napja ette ezt a kaját....

2009. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Foga nem jött éppen, amikor kipirosodott, és az a fura, hogy nem is a feneke piros, hanem a nunija, ahol nem érte a széklet. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. szept. 29. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Tegnap 10:41-es vagyok.

Tegnap 4, ma szintén 4 kakis pelenka volt. A tegnapi 4, és a mai 3 nem csípte ki. A ma esti utolsó viszont igen, a nuniját is. Ma reggel is evett szilvát (+őszibarack, +alma). Azt hiszem, ennek ellenére talán nem a bébiétel a ludas, mivel fogzik is, meg 7 kakitól nem volt pirosodás, csak az utolsótól.

Még figyelgetem, ha máskor is eszünk ilyet. Azért persze lehet, hogy igazad van.

2009. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, 10:44-es... Elütöttem. :)
2009. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!