Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy érjem el hogy 8 hós...

Hogy érjem el hogy 8 hós babám megegye a tápszert?

Figyelt kérdés

Eddig anyatejes volt, meg persze eszik már minden félét ami a korának megfelelő. Viszont úgy tűnik nem elég a tejem és ezért éjszaka sokszor ébred enni! Amikor több van és jobban be tud lakmározni, akkor 4 órát is átalszik egyben, de amikor kevesebb akkor óránként kel! Persze, tudom hogy a 4 óra sem sok, valószínű nem elég tápláló már neki a tej. Viszont hiába próbálkozom tápszerrel, semmit nem fogad el! Pedig már vettem neki ízesítettet is, de azt is kiköpi! Valószínűleg azért, mert azt várja, hogy ha cumisüvegből iszik, abból víz jön, mert ahhoz szokott hozzá!

Szerintetek mit tegyek? Van erre valamilyen megoldás?


2009. szept. 29. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
én üveges babydesszertből raktam a tápszerbe és megette
2009. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi is üveges desszertel keverjük, valami gyümölcsössel, föleg barack mert az a kedvence, és igy megeszi
2009. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Két héttel ezelőttig nekem is ez volt a problémám. Anyatejes volt 7,5hónapig, de megjött a mensi és pár nap alatt elment a tejem, így kellett valamit adnom helyette. Kipróbáltam sokmindent, de nem nagyon akarta elfogadni, amint megérezte hogy nem anyatej, kiköpte. Egyik nap csináltam Milupa Jó éjszakát tápszert, és amikor napközben aludni tettem le, és félig aludt, akkor adtam neki üvegből és szépen kiszipákolta mindet. Többször kínáltam mikor éber volt, először fél órát játszott az üveggel, majd negyed órát, aztán már csak 5 percet és szépen kiitta belőle. Van amikor még egy kicsit megnyomkodom a cumi részét, hogy éreze jön belőle valami, és akkor utána iszik. Próbáld meg hátha sikerül valamelyik módszer.
2009. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 honapos babammal mi is kuzdunk a tapszerrel es a cumisuveggel. Nalunk is az jon be leginkabb, hogy amikor mar alszik, de van szoporeflex, akkor becsempeszem a szajaba a cumisuveget, es igy kiszopizza belole a tapszer. A cumisuveggel mar kezd megbaratkozni, de foleg azota, amiota Nestle folyekony kekszes tejpepet raktam bele neki. (Sarga 2,5dl-es dobozban kaphato, 2 van egybe csomagolva). Na, ezt ugy bevagta, hogy csak lestem.
2009. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jajj, lányok, nagyon köszönöm a segítséget! Megpróbálom akkor "félkómásan" megetetni! :)Erről a folyékony tejpépről még nem is hallottam, de fogok venni, mert a tejpépeket szereti és ha ízlik neki, talán jobban megbarátkozik azzal, hogy a a cumisüvegből nem csak víz jöhet! :)

Köszi mégegyszer is!!!!

2009. okt. 2. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!