Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok gabonapelyhet a babátoknak?

Adtok gabonapelyhet a babátoknak?

Figyelt kérdés

Milyent és mibe, hogy készítitek? HOl veszitek?

Köszönöm


2009. szept. 28. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rizspelyhet ebédre zöldséggel. Ausztriában veszem, vagy Angliából hozzák:-((( Kölespelyhet lehet már a DM-ben is kapni, ugyanaz a felhasználás. Csak vízzel ki kell keverni. Vacsorára vagy 7gabonás pelyhet, vagy most már szintén a DMben lehet kapni 3gabonás pelyhet eszik. Mindegyiket nagyon szereti!
2009. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én zabpelyhet keverek (forralva, összeturmixolva) a gyümölcsébe tizóraira 4 hónapos kora óta, mert nem lakott jól simán a gyümölcstől... Amúgy más pelyhet külön nem veszek, csak annyit kap, ami az egyéb DM-es tejpépekben van. Most 6 hónapos.
2009. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hippnek is van rizspelyhe, natúr tejmentes, nálunk Müllerben lehet kapni.

[link]

2009. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Humanának is van tejmentes pépja(almás, és sima)

Vagy ez, szinténa Müllerben lehet kapni, saját termék.

[link]

2009. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ez tök érdekes, mert én a hippel felvettem a kapcsolatot (Magyarország), és közölték, hogy ilyet itthon sajna nem lehet kapni, viszont van nekik üveges rizses.... és itt egy pár dolgot felsoroltak. Akkor valószínűleg a Müller ezt máshogyan oldja meg:-)) Megnézem nálunk is, mert akkor egy utat megsprólok, köszi én is a tippet!

Mondjuk azért kényszerültünk mi is ilyenek fogyasztására, mivel sem tápszer, sem tejpép nem kell neki, így valamivel kellett próbálkoznom, de most már külön örülök neki, hogy így alakult, mert ezek legalább egészségesebbek is!

2009. szept. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, majd keresem a boltban a polcon.

Kukorica pehelyre gondolta, sima natúr cornflakes-re.

Hozzátáplálási táblázatban benne van a kukorica pehely.

2009. szept. 28. 21:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, valószínüleg a Müller németországból hozza, mert a dobozán sem magyarul van a felirat.

Magyar tájékozató rá van ragsztva.

2 hete vette ezt a fajta rizspelyhet kint a Market Centrálban Vecsésen.

Ott egyébként az összes hipp-es termék német feliratú.

2009. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20:48-as voltam
2009. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2009. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szia! én a sparban, vagy a dm-ben veszem a natúr bio kukoricapelyhet. a fiam szereti, de valahogy a köles jobban csúszik :) zabpelyhet is szoktam adni neki, azt egyszerűen imádja.
2009. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!