Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki már be kapcsolta a...

Van aki már be kapcsolta a fűtést vagy a héten szándékozik?

Figyelt kérdés
22 fok van nálunk, nem tudom hogy ez még elég 6 hónapos babámnak fürdéskor vagy nem!
2009. szept. 28. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 23 fok van, de én ha úgy érzem hűvös van bekapcsolom fürdetéshez a melegítőt! Én nyugodtabb vagyok, de nem hiszem, hogy 22 fokban megfázna, mert vízben van utána meg felöltözteted! De ha aggódsz szerezz be egy ilyen hősugárzószerűt a fürcsihez! Sok sikert! Puszi
2009. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálunk 25,de holnaptól én fűtök.legalábbis fürcsi előtt.
2009. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is 23 fok körül van.Én még 1 ideig nem szándékozom.Nekem a doktorő mondta,hogy 21 fok alatt fűtsek pancsi közben.Napközben ha jó idő van nyitva vannak az ablakok éjjelre meg bezárom.
2009. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz!Ua.
2009. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fűtés??

Ablakok egész nap nyitva vannak bukóra álítva, kint vagyunk a kertben rövidujjuban. (6,5 hónapos ababám) Szinte nyár van.

Fördőben, konyhában éjjel-nappal nyitva az ablak.

Amúgy nálunk télen 22 fok van ha fűtünk, éjjel meg 18-20.

2009. szept. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is 22 fok van, mi estére fürdéshez befűtünk. Azért megfázhat a kis testecskéje a jó meleg vízböl mikor kiveszed öltözteted törölgeted.
2009. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A doktornőnk azt mondta, 20-21 foknál fűtsek be. Nem is szándékozom hamarabb. Nálunk 24 fok van, napi öltözetem trikó, rövidgatya volt. Nagy luxus volna még fűteni.A mi hálónkban még éjszaka is nyitva az ablak.
2009. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fürdetéshez már befűtök, meg néha éjjel is rátekerem egyszer, mert azért kint éjszaka már csak 10-15 fok van.
2009. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nálunk elég hűvös a lakás, ma veszünk melegítőt és fürdetéskor be kapcsolom.

Szép Napot kívánok mindenkinek!

2009. szept. 29. 07:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!