Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veletlenul lekarmoltam a...

Veletlenul lekarmoltam a babam fejet. Mivel kezelhetem? Alkohollal fertotlenitettem le. Mas otlet/tanacs?

Figyelt kérdés
Miota szultem rovidek a kormeim, mostansag viszont arra nem volt idom h levagjam es veletlenul lekarmoltam a fejboret. Vekony csikban kicsit veres,sztem melyen belemehetett.Sirt is ugy mint amikor nagyon faj vmilye. Ne vessetek meg, mert mar emiatt nagyon rossz anyanak erzem magam. Mivel tudnam megelozni h belemenjen kosz vagy h jobban gyogyuljon mit tegyek? Alkohollal letoroltem h fertotlenitsem,megiscsak a kormom karmolta le.Amugy mindig tiszta a kezem ha hozzanyulok, de azert megis...
2009. szept. 28. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még van tejed, egy picit nyomj ki, és kend be vele. Anyósom tanácsolta vmikor, hogy ők még a gyerek szemét is azzal mosták ki, ha csípás volt. Akkor még nem volt annyi gyógyszer. Kipróbáltam akkor, mikor véletlenül szintén megkarcoltam a babám, vagy ő saját magát. Sokkal gyorsabban elmúlt a pirosodás, még seb sem lett.
2009. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van ithon curiosa nevü gélem ez sebkezelő és megakadályozza hogy baktérium,szenyeződés jusson a sebbe ezáltal hamarabb és szebben!Nekem a patikában javasolták és bevált,egy vékony filmréteget képez a seben és nagyon kevés kell belőle.
2009. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!