Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jön a foga! Mit tegyek?

Jön a foga! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Babám 7 hónapos,a 2 alsó fogacskája már kibújt,most küzdünk a felső 2-vel.Szó szerint KÜZDÜNK,mert kb 2 hónapja nagyon rosszul alszik éjjel-nappal,mostanában már enni is alig akar,csak szopizni akar.Minden éjszaka egy rémálom,20-30 percenként ébred,1 hónapja nem aludtam egy huzamban 1 óra hosszát,kenőcsöt próbáltam,jót cuppog rajta és kész.Sír,ordít,már szinte megvígasztalni is alig tudom.Mit tegyek?Meddig tart még szekénykém szenvedése?Iszonyatosan rossz,hogy tehetetlen vagyok,nem tudok segíteni Neki.
2009. szept. 28. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit tettél eddig? Az nem derült ki.

Lehetőségek: Viburcol, Dentinox, Chamomilla, satöbbi.

Gondolom, valamit próbáltál, csak nem nézed 2 hónapja tétlenül...

Ha megírod, miket próbáltál, esetleg tudunk új módszert javasolni. Ha van még olyan...

2009. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Próbáld meg a homeopátiás kúpot, dentonix gel és végső esetben a nurofen szirup éjszakára. Ha csak este adod, mehet 5 napig folyamatosan, nekem is ezt mondta a gyerekorvos és így éltem túl :-)
2009. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én aktivátort vettem neki.egyenlőre bevált.de amikor belobban a fog,tapasztalatom szerint semmi nem használ.
2009. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Dentinoxot használunk,de szerintem semmit nem használ és Nurofent is adtam már neki,amivel ideig-óráig jó volt,de azt meg nem akarom túlzásba vinni.

Melyik az a homeopátiás kúp és golyócskák(mert olyanról is hallottam)Mi a nevük?Azokat megpróbálnám,hátha...

2009. szept. 28. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Első ismét:

Homeopátiás kúp: Viburcol.

Bogyó: Chamomilla ,a CH-t a gyógyszerész tudja, avgy valaki más megmondja, mert nem emlékszem... :(

Dentinoxot hogyan használod? Mert én csak azt használom, 4-6 fog jön egyszerre és semmi gondunk. Én ráteszek a fültisztító végére egy borsónyit és rámaszírozom az éppen kijövő fogra és környékére. Minden fogra külön-külön. Szerintem nagyon hatásos, Én naponta 2-3 alkalommal használom (lefekvés előtt mindenképp, természetesen már a kaja és fürdés előtt) és végig alszik.

2009. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaa!Nem tudtam,hogy ezek a homeopátiásak,de kipróbálom,megyek is nem sokára a gyógyszertárba.Köszönöm segítséged,bízom benne,hogy valamelyik csak-csak hatásos lesz.A Dentonix-ot ugyan így használom én is,de nekünk eredménytelen.Nappal azért "jól elvagyunk",de az éjszakák szőrnyűek.
2009. szept. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!