Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy vkinek nem a...

Lehet, hogy vkinek nem a lenti első fogak jönnek ki elsőre?

Figyelt kérdés
5 hónaposak leszünk pár nap múlva. Már egy ideje a fogzás szinte összes tünete jelentkezett nálunk. Pár napja viszont a hátsó részen vettem észre fehér vmiket a babám ínyén, amik szúrnak. Nem a tetején, ahol a fognak jönnie kell, hanem az oldalán. Mi lehet az? Foga, vagy csak az íny vastagodik? Mitől lehet fehér?
2009. szept. 28. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


Nagyon is lehet! Nem kötelező csakis alul indulni a fogzásnak , és nem is mindig azok a fogak jönnek ki, amik szakkönyvben. Szóval nagyon is lehet!

2009. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az oldalán van a fehérség. Akkor rosszul nől?
2009. szept. 28. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
nézd, sajna innen nem tudom, de elképzelhető az is, hogy ferdén jön ki. Mutasd meg gyerekdokinak, vagy védőnőnek, ők okosabb tanácsot tudnak adni! :)
2009. szept. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem most hat hónapos a kisfiam és elől már kibújt két kis foga. Viszont nekünk is az ínyének a két oldalán van fehér folt. A védőnönk azt mondta, hogy a foga így látszik, de nem ott fog kinőni. De most megnéztem újból, és már nem látszik annyira. Lehet, hogy vastagodott az ínye. (de lehet, hogy semmi köze)
2009. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!