Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Arrol van valami altalanositas...

Arrol van valami altalanositas hogy hany honapos korukban kb mennyit kell hogy tudjon beszelni a gyerkoc? Mint ahogy a maszas, jaras.

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt néztem, de sajnos az én fiam sokkal kevesebbet alszik:-(

[link]

2009. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Korábban valahol olvastam arról is, hogy hány szavas a szókincse pl egy két évesnek. De ezt a linket most nem találom.

2009. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem teljesen változó. Azt is hallottam, hogy amelyik gyerek a mozgásfejlődésben lassabb, az viszont előbb beszél. Az én lányom 17 hónapos, naponta tanul 1 új szót. Viszont még csak 2 hónapja jár. A szomszéd kisfiú ugyanennyi idős. 10 hónaposan járt, de még most is csak annyit mond, hogy "eeee".

Na, hogy azért nehogy elbízzam magam, hogy milyen okos a lányom, az utca elején van egy kislány, 19 hónapos, egész mondatokban beszél már hónapok óta!

Semmi értelme összehasonlítgatni őket, 3 éves korukra mind egyformák lesznek.

2009. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!