Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 5 hónapos kisfiam lába már...

Az 5 hónapos kisfiam lába már vagy két hónapja gyenge lábszagot áraszt. Normális ez?

Figyelt kérdés
Igazából nem büdös annyira, csak érezni, hogy ez már lábszag. Olyan kisbabalábszagú :-S És nem értem, hogy miért van. Nem adok rá cipót, csak gyapjú zoknit, vagy rugdalódzót.
2009. szept. 27. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, kis savanyú szag a zokniban izzad, most két éves a fiam, de már nincs csak nagyon ritkán, mert nem izzad a lába, de a zokni, meg a műszűlas rugi kis savanyú szagot áraszt, ez teljesen normális, ne is aggódj rajta.
2009. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem ugyan még nincs gyerekem, de a családunkban több kisgyerek is van, és egy kivételével már néhány hónapos koruktól kezdve mindegyikük szülei viccelődtek azzal, hogy büdös a gyerek lába. Senkit sem aggasztott, de ha téged aggaszt, kérdezd meg a védőnőt, az nem kerül semmibe.
2009. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is.és olyan ari,sokat viccelünk ele amikor tisztába tesszük,vagy vetköztetjük.jókat nevet amikor szagolgatom a lábát,már dugja oda nekem,hogy szagoljam.viszont észrevettem,hogy nem mindig,és az se mindeggy melyik zokni vanrajta.Elvileg mindeggyik pamut,mégis van külömbség köztük.szóval természetes.
2009. szept. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én 6 hónapos kisfiamnak is elég gyakran van lábszaga, néha már fürdetés után pár órával is. :)

Szerintem teljesen normális, mi mindig jókat röhögünk rajta, és az apját "okolom" érte. :)

2009. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Az enyémnek is már születése óta estére bebüdösödik. A férjemmel mindig találgatunk, mihez is hasonlítható a szag. Eddig az érlelt sajt volt a nyerő, mostanában pedig a tömény kajszilekvár :-))
2009. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:-D Akkor megnyugodtam :-)

Nálunk éppen a romlott kalácsszag a nyerő :-D

2009. szept. 28. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!