Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babának nem késő etetősz...

8 hós babának nem késő etetőszéket venni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Sőt lehet olyat venni, ami kis asztal+szék és ha összerakod, akkor lesz belőle etetőszék, ezt tovább kihasználhatjátok. Most volt akciós a Tesco-ban.
2009. szept. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem.Nekünk 10,5 hós volt, mikor megtanult ülni, addig nem is az etetőszékben evett, hanem a pihenőszékében.

2009. szept. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem késő. Nekünk ilyen van:

[link]

Szeretem mert görgős a kereke amit fékezni is lehet, dupla tálcás, háttámláját lehet dönteni, és több pozítcióban lehet állítani a magasságát.

2009. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előbb nagyon nem is rakhatnád abba.

1 éves szülinapra vettük, addig hordozóban evett és lassan 4 éves, még abban eszik.

2009. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsónak,de belerakhatta volna.már miért ne?mi 5 hós korunk óta ücsörgünk benne.de elöbb is betettem,mert szép kagylóülése van,szépen dönthető,pont olyan mint egy kényelmes pihenőszék,megvettük elöbb mert nem akartam pihenőszékre költeni,igy ebben volt kint velem a konyhába,vagy akárhol,aztán ebbe kezdtük el az első falatokat,és most meg döntés nélkül ücsörög benne.8 hónapos.de nem késő most sem,mert az én számolásom szerint 3évig tuti tudom használni.
2009. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne késő? Rendes székben még soká ülhet. Az enyém 2,5 évesen még mindig abban ül, persze tálca nélkül, az asztalhoz tolva.
2009. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van már rég most 7,5 hós a babám de még nem használjuk mert dülöngél benne és nem eszik benne valamiért. A pihenőszéket használjuk etetésre.
2009. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!