Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hetes kisbabámnak hetek óta...

8hetes kisbabámnak hetek óta kiütések vannak az arcán, fejbőrén, nyakán, fülén. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
És ezek a kiütések száradnak is a bőrén. Olyan érdes az arcocskája, a fülecskéje. Tejtől vagy melegtől vannak? Van különbség a melegkiütés és a tejkiütés között? Köszönöm.
2008. jún. 15. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a tejtől lehet. Az én babámnak is volt,most már 3 hónapos.Ne aggódj,elmúlik.Ja és nem kell semmivel sem kenni.
2008. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia!!nekem a babám olyan 2-3 hónapos lehetett mikor kijöttek az arcán ilyen ki pöttyök!!(de hozzáteszem nekem tápszeres a babám)és a védőnőnek megmutattam és a gyógyszertárból kaptam kenőcsöket!!egyet fürdetésre a másikat meg fürcsi utánn szépen bekkeni!!nem valami jó illatú de nekünk bevált 1 hét alatt halyre jöt tőle!! de neked az orvos nem mondott rá semmit? vagy védőnő??,
2008. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a védőnő csak a baba születése után volt itt, vagyis első alkalommal. Azóta nem láttuk... A dokinénihez még nem vittem ez ügyben, nem is jeleztem még neki.
2008. jún. 15. 21:41
 4/7 anonim válasza:
Ha szoptatot,akkor ugyelj ara hogy miket eszel.mert attol is lehet.az en babamnak is voltak kiutesei(1-3honaposan),mert sok mindent ettem ossze-vissza amit nem lett volna szabad(csoki,sosak,fuszeresek,kaposzta,karfiol)tehat mindent csak merseklettel,de oszt a doki kiirt neki egy kenocsot,es elmultak a kis potyik:)
2008. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia nekem ugyanígy volt a kisfiam+még hasféjás és hasmenés!

Nekem sajnos az derült ki,hogy tejallergiás a kisfiam!A szopit is abba kellett hagyni,mert folyton pöttyösödött,most tejalergiásoknak való tápszert eszik és gyönyörűen helyrejött a bőre és nem is fáj a pocija.Szerintem mutasd meg a dokinak, mert a babónak is kellemetlen,mert lehet,hogy viszket is neki a kiütés!!!

Sok sikert és írj,hogy mit mondott a doki!

2008. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm, és visszajelzek:)
2008. jún. 16. 17:51
 7/7 anonim válasza:
A kisfiamnak is volt ilyen 6 hetes korában, megnézte a dokibácsi, és felírt egy kenőcsöt, plusz melegben felváltva hintőporozni, és így kb 4 nap alatt elmúlt.
2008. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!