Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel ápoljam? 8 hónapos...

Mivel ápoljam? 8 hónapos kisfiam bőre száraz, főként az arcán. Mit ajánlotok? A fürdetőkrém ill. a HIDROPFHIL NONIOn nem vált be!

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki,akkor mi nagyon sokat szenvedtünk 2 hós lányom pofijával.

Érdes,piros száraz volt neki.

Mindent kipróbáltunk,semmi nem segített.

Aztán vettem Babe testápolót kifejezetten érzékeny bőrű babáknak.Gyönyörűen helyrehozta.

Nem olcsó,de megéri és sokáig elég.

Nézdm meg a honlapjukat.

2009. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi is ilyen gonddal szenvedtünk,nekünk úgy múlott el,hogy minden reggel,délben testápolóztuk,este fürdetés elött fél órával jól bekentük babaolajjal,(fél óra alatt beszívódik amennyi kell)majd pancsi után testápoló!

nem mondom,hogy egyik napról a másikra helyrejött,de pár hét alatt tökéletes lett a bőre!

2009. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A BABE-ra gondoltam én is. Meg is nézem a honlapját és holnap beszerzem. Jó babázást!
2009. szept. 27. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Fürdés után egyszerű paraffin!! Az a legjobb..3 Deci hónapokig elég és nem is drága..Az én lányom 8 hónapos koráig üvöltött a BABÉ illatától is..
2009. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszertári olajat próbáltad már? Oliva olaj
2009. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!