Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen vegyek?

Szerintetek milyen vegyek?

Figyelt kérdés
Cserélném az autósülésünket, de nem tudom, hogy használtan vegyek 25 e-ért Römert (vagy jó márkát) vagy 25 e-ért újonnan valami no name ülést, nem tudok dönteni :(
2009. szept. 27. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
utóbbi
2009. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbizol abban, aki a használtat ártulja, akkor inkább azt venném, mert az tényleg nagyon jó ülés. Le kell róluk venni a huzatot, és benézni alá, hogy nem volt-e sérülve maga az ülésszerkezet, mert ha már volt törése, akkor nem szabad tovább használni.
2009. szept. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Mi nemrég vettünk TopRider ülést, 9-25kg-ig, de volt 2500 ft-tal többért 36kg-ig. Nem rossz márka,és jó minősítést kapott. !fokozatban állítható az öv, és 4fokozatban állítható a dőlése. 26000ft volt.

Mi csak azért nem vettük meg a másikat, mert lányom még csak 7,5hónapos, és nincs 9 kiló, viszont a hordozót kinőtte, ebben nagyon kényelmes neki, míg a 36kg-ig való ülés nem lenne jó a gerincének.

2009. szept. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..

Szóval 4 fokozatban állítható az öv, és azt is kihagytam hogy ujjonnan vettük.

Ilyen:

[link]

2009. szept. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
használt is jó,ha alaposan megtudod nézni.Nagyon kevés gyerekülést törnek azért össze az emberek.De ki tudja.Mi elmentünk egy nagy áruházba ahol rengeteg gyerekülés van,belepróbálgattuk a babát,aki 8 hónapos,8 kg,hát eggyik kényelmetlenebb volt mint a másik,ami jó let volna az 60 ezernél kezdődik.igy nekiáltam a neten keresgélni,hogy mik egy gyerekülés kritériumai,mire figyeljek ha veszek,ez pedig a fejvédelem,az oldal,és csípővédele,a gerinc tartása,és nem túl puha és nem túl kemény,szóval igy egy Weldon márkájú gyerkülést vettünk ami pontosan megfelelt ezeknek,kényelmes kagylóülése van,és se nem puha se nem kemény,a fejszűkítőt már kivettem mert már zavarta,de a 2 oldalsó fejvédő nagyon jol tart.szerintem nem fontos a márkát előtérbe helyezni,de tény,hogy ngyon gagyi gyerekülést sem érdemes a tescóba 10 ezerért megvenni.
2009. szept. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!