Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Megmárthatom-e" a 4,5 hónapos...

"Megmárthatom-e" a 4,5 hónapos kisfiamat a Balatonban?

Figyelt kérdés
2008. jún. 15. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább ne , mert elég sok a fertőzésveszély rá nézve, és nem biztos, hogy az immunrendszere elbírja, de ez csak az én véleményem. inkább kismedencébe tegyél neki a partnál tiszta vizet.
2008. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom mennyire akarod megmártani, szerintem Neki hodeg lenne az a víz, az hogy milyen tiszta, meg soha nem lehet tudni.Én 5 és fél hónaposan lógattam a fiamat térdig a gyerekmedencébe, semmi baja nem lett, picit melegebb is mint a Balaton.
2008. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is 4,5 hónapos volt, amikor először tóba vittük, igaz nem a Balcsiba, hanem a Velencei tóba. Nagyon élvezte, de a legtöbb időt kis csónakban ringatózva töltötte a vízen, amitől el is aludt. Olyan cuki volt.... :o) Nem lett baja.
2008. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne hartagudjatok, hogy beleírok, de a csónakban hogyan oldottad meg, hogy ne süsse a nap? Mi is megyünk és a csónakozást biztos élvezné a kislányom, csak a napot nem tudom, hogy oldjuk meg.
2008. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ne márthatnád? Nem kell mindentől félteni, akkor mindig minden baja lesz... De biztos ami biztos alapon, kérdezd meg a dokikátoktól, majd ő megmondja, nektek lehet-e. Ha egészségesek vagytok, és nem érzékeny a bőre, akkor mehet. Egyébként ki is próbálhatod, egyik napon csak a lábát teszed be, ha bepirosodik, kiütéses lesz, akkor nem jó neki, ha semmi baja, akkor semmi baja nem is lesz. És nem is lesz :) Jó nyaralást!
2008. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

A 4. válaszoló/kérdezőnek :o)

Ez a csónak egy kis tengeralattjárószerű volt, a normál csónak alakból kiállt egy T alakó rész. Arra terítettem textilpelust. De amikor magasan volt a nap, nem tudtuk megoldani, úgyhogy kalap, póló, és a lábára került a pelus, egy másik pedig az arcára. Olyan volt, mint egy kis ruhakupac :o). Nem égett meg, nem kapott napszúrást, úgyhogy végülis bejött.

2008. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi szépen:) majd igyekszünk valami hasonlót venni.
2008. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én itt élek a Balatonnál.minden napomat kint töltöm a strandon.rengeteg kisbabát látok a vízben,úgyhogy biztos megmárthatod.viszont egy tanács,mert ezt láttam:mielött betennéd a babát elötte vizezz össze egy pelust és mosd le vele a baba testét.gondolom ezt azért csinálják hogy ne legyen neki hirtelen hideg a víz.és kalap mindenképp legyen rajta,mert a vízben hamarabb napszúrást lehet kapni.
2008. jún. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!