Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól nem alszanak egész...

Mikortól nem alszanak egész nap a babák? 2 hetesen mennyit kellene fenn lennie?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Gyerekenkétn változik
2009. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon babafüggő, hogy melyiknek mekkora az alvásigénye. Nagy általánosságban az első 6 hétben szinte csak alszanak, napi akár 18-20 órát is. Aztán szép lassan egyre több időt töltenek ébren. Persze, mivel átlagos baba nincs, így ettől nagyon nagy eltérések is vannak.
2009. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 2 hetes koráig 3-4 órát aludt, utánna felkelt, szopizott és vissza aludt. Evett és aludt egész nap. Utánna teljessen megváltozott. Egész nap összesen csak max 2 órát aludt, éjjel 11-et (többször felkel közben). Így összesen 13-at. Hugom lánya 1 évesen is többet alszik lányomnál. Nagyon babafüggő. Addig örülj,míg jó alvó.
2009. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 2 hónapos mult, de szinte napi 1-2 óránál nem alszik többet és ezt is csak mostanában...az éjszakát átalussza...és ahogy észrevettem nappal is szundikál(NEM ALSZIK!!!) már, de az első időkben alig aludt, szóval sztem átverés,h egy pár hetes csecsemő eszik, alszik. Lehet,h mostanra megnyugodott és nem fél elaludni..mert már megismeri a környezetét?Nem tudom...sok minden lehet, de tudom,h irigyeltem azokat a szülőket akik kipihentek voltak, de lassan talán én is közéjük fogok tartozni. Kitartás és türelem!!
2009. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!