Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni fogzás okozta...

Mit lehet tenni fogzás okozta nyűgösség idején?

Figyelt kérdés
LÁnykámnak szerintem felül fog jönni a foga, bár nem látok semmit, de pirosas az ínye alja, és van hogy rájön egy ún. orrdörzsölés-orrfolyás-nyűgösség , ami majd aztán elmúlik, de olyankor semmi sem jó neki. Mivel lehet lenyugtatni őket ilyenkor?
2009. szept. 26. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A homeopátiát szokták javasolni! Chamomillát vagy Viburcol kúpot! Nagyon sok kisbabának segít! Sajnos nálunk nem vált be! :(
2009. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nyűgösségre a Chamomilla nálunk bevált, de csak nyugodtabb lett tőle, a fájdaomra csak a Nurofen jött be.
2009. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia.az emlitett két szert használom én is,csak még dologéllel kenegetem az inyét,az nem fájdalomcsillapító,hanem bőrpuhítő,és van nyugtató hatása is.ugy látom neki bevált,de arra készülj fel,hogy ha nagyon bedurran már az inye és jön majd az áttörés akkor semmi nem fog már használni neki,ezt az időszakot át kell vészelni a köztes időben ezek a szerek nagyon jók.
2009. szept. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!