Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik fajtájú 2es tépszer...

Melyik fajtájú 2es tépszer vált be nálatok? És Szép álmokat tápszerből melyik?

Figyelt kérdés
Nagyjából mennyibe kerül? Mert ha jól tudom ezekre nincs támogatás.
2009. szept. 26. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a Milupa az 2300 a Auchanban gyógyszertárban meg 2800. :/

Jó éjt tápszerből egyik sem vált be. Próbáltunk Milupát, Mildibét meg valamit amit a doki ajánlott csak gyógyszertárban lehet venni na, az sem hatott. 7,5 hós de még mindig kel 2-3 alkalommal persze enni csak 1x szokott éjjel.

2009. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám 9 hónapos koráig anyatejes volt. Utána kipróbáltuk a milupát (kb. 2200 Ft) de azt nem itta meg, elég furcsa ízű és rossz szagú. A mildibét issza azóta, és a mildibé szép álmokat (kb. 1700 Ft). Ha viszont van müller a közeledben, érdemes kipróbálni a bebivita jó éjszakát tápszert (kb. 1600 Ft), az én babám azt nagyon szerette, csak én nem minden héten járok arra. És ezekre már valóban nincs támogatás. :(

2009. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia.Én a Milupa Milumil 2-es tápszert adom a lányomnak.6 hónapos.És éjszakára a Milupa (gyermekálom tejbedarapépet),vaníliás ízűt és nagyon szereti.
2009. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a humanaról tértünk át a milumil HA 2-re. Erre van támogatás, mert HA_s. De nem olcsó ez sem.

2009. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. szept. 28. 13:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a legjobban a Humana Baby Fit II. vált be. nagyon ínyenc a kislányom és ez banános ízű volt csak már nem gyártják, sajna. A Humana Baby Fit III.-at csak 8 hós kortól lehet adni az én lánykám meg 6 hós ugyh várnunk kell, addig a humana b. f. I.-et adom.
2009. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valóban nincs a kettesekre támogatás, mi Humana 2 vettünk először de a gyógyszerész javasolta a DM saját márkás Babyloveos kettes tápszert és bevált , simán megette a gyerek és nem is volt drága sajna pontosan nem emlékszem az árára de talán 1000 forint körül.
2009. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi a dm-es tápszert használjuk nagyon bevált és csak 1300Ft. Mindegy egyébbként a márka az a lényeg, hogy tápszer legyen, ezt a védőnő mondta nekünk.
2009. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dm-es tápszer nagyon jó és olcsó!!!
2009. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Lehet, hogy kipróbáljuk a DM-eset. Remélem beválik.

2009. szept. 28. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!