Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen homeos bogyokat tudtok...

Milyen homeos bogyokat tudtok ajanlani megfazasra?

Figyelt kérdés
7 honapos a kisfiam, es nagyon megfazott. Elvittem orvoshoz, aki azt mondta majd meggyogyul, es nem adott semmit!! De a kicsi meg mindig beteg. Nagyon szorcsog, kohog, es ma feltunoen nagyon sokat alszik. Kerlek segitsetek.
2009. szept. 26. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én sinupret cseppet adok a fiamnak, ha megfázik. Nagyon rossz az íze, nehéz beadni a piciknek, de ha sikerül 3-4 nap alatt meggyógyul tőle.
2009. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is Sinupretet adok, nem homeós, de csak gyógynövények vannak benne, ezért olyan keserű. Próbáljátok ki, nagyon hatásos volt nálunk is.
2009. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Coryzalia, homeos tabletta, nem olyan kis bogyó. felnőtteknek szopogatni kell, én a babámnak feloldottam vízben, kiskanállal ette meg. Kb.3 nap alatt rendbejött, persze úgy, hogy szívtam az orrát sokszor.
2009. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köhögni azért köhög, mert a váladék ami az orrában van visszacsorog a torkára és ingerli. Szívni szívni az orrát! (ezt mindet a mi dokinénink mondta)
2009. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!