Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka is eszik? Baj?

Éjszaka is eszik? Baj?

Figyelt kérdés

7 hónapos és még mindíg felkell 3-4x is.A fogam miatt sírva kell én meg meg ciciztettem aztán vissza alszik. A vnő szerint csak vizet adjak neki, simogassam. Én a szopiztatás mellett voksolok. 9000 gr és 71 cm. Baj ilyen adatokkal? jó nagy baba de nem tápszeres. :)))

Mit gondoltok?


2009. szept. 26. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szoptasd éjszaka is, ez teljesen természetes. Nem annak kell az elsőrendű célnak lenni, hogy az anyuka nyugodtan aludhasson. Még csak az kellene, hogy vizet adj neki, aztán meg csökkenjen a tej mennyisége. Tudnak hülyeségeket mondani a védőnők... :p
2009. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bánod, hogy rászokik, és sokáig kell éjjel ciciztetni, és nektek így jó, akkor miért lenne baj?
2009. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én bébim is 7 hónapos és este 2X felkel szopizni,és Ő is jó húsban van!

Próbáltam csak itatni jó pár napon keresztül,de akkor nem kétszer 6X!!!!!!volt fen éjszaka és nem aludt vissza csak mellettem a "nagyágyba".

Úgyhogy inkább szopiztatom,mindkettőnknek jobb így,a felesleges súlyt meg majd lemozogja idővel,mert amúgy nagyon izgága bébi:)!

2009. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aztán meg a vízre szokna át... Aztán kelhetsz amiatt. Akkor 100x inkább a tejcsi.Az együtt van anya ölelésével, illatával!:)
2009. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!