Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy az édesköményteá...

Létezik, hogy az édesköményteától fáj a babám hasa?

Figyelt kérdés

1 hónapos.

Tegnap útközben voltunk, és csak az volt nálam, adtam neki pár kortyot.

Rá másfél-2 órára ordított, rengeteget pukizott, nem akart megnyugodni.

Azóta is bántják a szelek.

Lehet, hogy nem bírja ezt a teát?




2008. jún. 15. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! igen, lehet! nálunk is ez volt a probléma. Igazából mi hasfájósok voltunk és az Espumisánt, Infacolt is kipróbálut, de semmi....:( Ez után jött az édeskömény tea, meg a baby teák, de csak rosszabb lett a helyzet. Nekünk a Gripe Water (kapormag olaj- patikában kapható) hozta meg a sikert. 5 ml-t leht adni alkalmanként (kb 3/4 kupak) napi max. 6-szor. 1 hónapos kórtól adható. Én lefejt tejbe kevertem bele. Nekünk bevállt! Próbáld ki! Kb 1600-1700 ft.



Dia

2008. jún. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy a napokban minden ismerősömnek zizi volt a babája a hülye idő miatt. Lehet, hogy csak az volt a baj!


Dia

2008. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm.


Nekem is hasfájós, azért is vittem ezt magammal.

De akkor hanyagolom.

Infacolt mi is próbáltuk, kevés sikerrel.

Most gyógyszertári keverőset kap.


De kipróbálom amit ajánlottál.


Köszönöm

Kriszti

2008. jún. 15. 09:27
 4/4 anonim válasza:
Szia!Általában azt mondják a hasfájós babáknak azt kell adni mert segíti a bélmozgást.Nálunk a kamilla tea jött be pici cukorral ,és sose fájt a babám hasa !
2008. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!