Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik a kislányom...

Miért nem alszik a kislányom éjszaka?

Figyelt kérdés
Most 7 és fél hónapos,és kb 6 hónapos koráig csak max 1x kelt fel enni éjszaka,most egy másfél hónapja pedig óránként. Megitatom és alszik megint egy órát.Így megy egész éjszaka.Vettem már neki ecsetelőt az ínyére,hátha a foga miatt ,de nem ér semmit. Még nem duzzadt az ínye ,nem látok fogacskát. Mitől lehet ez,mért nem alszik?Más is járt már így? Tudnátok nekem tippeket adni? Szivesen felkelek hozzá,megetetem 2x is meg itatom is, de hogy óránként vagy félóránként az már sok.Köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 26. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű: ordítok, jön anya. Tehát: ordítok. Ha erre rászoktam, anya megszívta, de van megoldás: ordítok.. nem jön. Biztos süket. Ordítok, akár még jobban.. stb. Végül: úgyse jön, meg elég fárasztó is az ordítás, alszom rá egyet.

Következetesség.

2009. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia a helyzet nálunk is ugyanez, mi hat és fél hónaposak vagyunk, de mi már 3 hós kora óta ezt játszuk, addig 1x ke
2009. szept. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9.35-ös folyt. szóval 3hós kora óta óránként kel és fogalmam sincs, hogy miért a fogára több mindent próbáltunk, de semmi eredménye. Ja amúgy mi anyatejesek vagyunk. Ti?
2009. szept. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Kisfiam is 7 hónapos, egy hónapja kezdődtek a problémák. Most jöttem rá, hogy éhes éjszaka azért nem tud aludni. Eddig csak anyatejes volt, lassan halad a hozzátáplálása. 3 napja adtam neki az esti tejci mellé Milupa jóéjt rizspépet. Azóta nem ébred fel.:-)Reggel 7- ig alszik egyfolytában. )
2009. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mindezek mellet valószínű 6 hónap körül átesnek valami változáson, mert ahogy nézem kb. mindenkinek akörül van probléma. Hozzáteszem nekünk is. Mi sem alszunk sajna. De ezt a milupa jó éjszakátot kipróbálom! Adok neki belőle és még utána cici? Hogy csináltad?
2009. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korszakban a babát már sok inger és izgalom éri illetve ilyenkor már létszámellenörzést is végez! Sir egyett anya pedig fut hozzá stb.Én soha nem vettem ki a kiságyból hanem csak tea/vagy még az sem/cumi vissza és alvás tovább.Ennek a korszaknak is vége lesz!Kitartás és következetesség!
2009. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A jóéjt tejpépet cici előtt adtam neki, de csak 60 ml-t evett belőle. Utána kb. 200 ml tejci. Eddig bevált.:-)
2009. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocsi, rizspépet!
2009. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mi tápszeresek vagyunk már 3,5 hónapja .Amikor megetetem éjszaka akkor van,hogy birja 2 órát de annyi.Ki próbálom a riszpépet.Próba szerencse.Nincs felszoktatva,kiszoktatva az ágyból.nem tudom mi lehet a gondja.
2009. szept. 26. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!