Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Huggies Prémium...

Milyen a Huggies Prémium pelenka (5-9kg)? Kinek hogy vált be? Jobb mint a pampers active? Jó a gumirozása?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
én csak ezt használtam. már a newborn 1-től. a pampers nekem sosem vált be. ezzel nem szokott baleset történni, pedig féléves babám minden éjszaka 12 órát alszik egyben. a hátán a gumírozás is jó, a nedvszívó képessége is teljesen rendben van. és a mintája is szép. és kényelmes is a babámnak. csak ajánlani tudom.
2009. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is babafüggő! Nekünk meg a Pampers vált csak be! A Huggies pelenka átázott minden reggelre...
2009. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En vettem egy csomaggal de mar alig varom hogy elfogyjon. Mindig kerulgetem oket es halogatom, majd holnap raadom. En nem szeretem, nem tetszik.

Hatul gumirozott, a ragasztofulek meg nem nyulosak. Es ha tobb ideig van kiveve a csomagbol megkemenyedik a pelus. Szerintem felveszik a nedvszivo golyok a nedvesseget a levegobol. Igaz szep micimackos minta van rajta....


Most pampers premium care-t vettem, mert a lila tescos epp elfogyott es az uj meg nem volt megveheto sajnos. Szerintem a lila (ujabban zold) tescos a legjobb. Arban meg fel sem veheti a versenyt egyikkel sem.

2009. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!