Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem féltek a téltől? Ki...

Nem féltek a téltől? Ki hogyan oldja meg a téli időszakot a babájával? Mit csináltok majd, ha napokig nem lehet lemenni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek, miért ne lehetne vele lemenni? Jól fel kell öltöztetni, és megszokja. Ha esik, van esővédő a babakocsira, amúgy meg annyi meleg cucc van már, csak győzzek választani, mibe öltöztetem. :) Szerintem ne aggódj, valószinűleg téged is levittek a szüleid :) És mivel fokozatosan hűl az idő, szépen megszokja.
2009. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de az én fiam már megy. Hiába van esővédő a kocsin
2009. szept. 25. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, fel kell öltöztetni jól. Az én kisfiam ki sem bírná ha nem mehetne le.
2009. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is megy már,és le fogom vinni az udvarra.jól beöltöztetem.Ha esetleg olyan idő van akkor elmegyünk a könyvtárba ahol van játszósarok a gyerekeknek.Vagy összeröffenünk a gyerekes barátnőimmel.De remélem nem lesz annyira esős-vizes tél,hanem lesz hó és akkor megyünk szánkózni!
2009. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.Én pont azt várom már,hogy magától tudjon menni-ami télre elég valószínű,mert már kézenfogva,kapaszkodva lépeget(11 hónapos)-és akkor tudunk menni hógolyózni,szánkózni(remélem lesz hó) és a kutyával kicsit sétálni(annak ellenére,hogy kertes házban lakunk).Rendesen,rétegesen fel kell öltöztetni és kész.
2009. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legendás gyerekorvos mondta, hogy minusz 10 fokig napi 6 órót altassam kint a babámat. Ő ma már 18 éves. Légúti betegségeket hírből sem ismeri.
2009. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem félek,pedig szenteste fog születni:)Szerencsére nekünk "L" alakú kertes házunk van,nagy udvarral,amíg pici,amúgy is csak az udvarra viszem:)Aztán fokozatosan ki és ki.Egytől félek csak, a sétától,ugyanis nálunk bár sózzák az utat,meg homokozzák,de pont a falu legfelső végén nem,ott ahol mi lakunk,úgyhogy én fogok kimenni és végig szórni az utat:)Hogy a nyakam ne törjem meg zoknit húzok a csizmire XD

Abigélt meg jól felöltöztetem,de perzse nem túl...szoknia kell,hogy igenis már nincs meleg mint a mama pocakjában:)

2009. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!