Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek elég az egy üveg...

Mindenkinek elég az egy üveg bébikaja egy étkezésre?

Figyelt kérdés
Kicsim eddig nem volt valami nagy evő, csecsemő kora óta. 8 hónapos lesz. Pár napja nagyon jó étvágya van, csak nézek! Ebédre mindig rizspelyhet adok neki valami főzelékkel, ma is bevágott belőle 220ml-t, délután szoktam neki húsosat adni, tegnap abból is megevett egy üveggel. Csak mos rágondoltam, hogy aki még jó evő is?? Annak elég az egy üveges? VAgy keveritek még valamivel?
2009. szept. 25. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. 10 hónapos kora után bizony volt, hogy nem volt elég 1 üveg ebédre... de a fiam mindig jó evő volt és jó súlya is volt. Szóval előfordult:-)
2009. szept. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

most lesz kilenc hónapos a kisfiam, nekünk sem volt elég az egy üveg. de most már nagyon ritkán kap üvegeset, mert nagyon drága nem éri meg. inkább én főzök neki. igy megeszik kb 200-250 között mikor hogy. elég sok szerintem.

szerencsére jó étvágya van.

2009. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ha az üveges nem volt elég, akkor adtatok még neki valamit? Az én kicsim még szopizik is, tehát maximum többet szopik utána. Tényleg csak érdeklődés szintjén. Az utóbbi időben viszont én kénytelen vagyok neki a húsosból üvegeset adni, mert amit én csináltam, nem ette meg, és ez így meg még drágább....

Bár, ha jól tudom, egy bizonyos kor után javasolt üveges kaják térfogata is nő?

2009. szept. 25. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos a lányom, de már most nem elég neki az üveges. valahogy nem lakik jól vele.
2009. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az enyém 1 éves, de nem eszik meg egy 190 g-s üveget.

jó esetben 2/3 -át...

2009. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!