Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok vacsorára a 10...

Mit adtok vacsorára a 10 hónapos babátoknak? És mennyit?

Figyelt kérdés
Én kb 200ml főzeléket, a védőnő tanácsára kicsi húsival és liszttel besűrítve,hogy laktatóbb legyen és többet aludjon,mert még mindig felébred éjszaka és addig nem alszik el amig nem cicizik.
2009. szept. 25. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam tápszeres 4 hós kora óta (azóta átalussza az éjszakát), és reggelire-vacsorára azt kap. Én a második főzeléket uzsonnára adom neki (de van, hogy gyümölcsös tejpépet eszik). Most próbáljuk ki vacsorára a jó éjszakát gyümölcsös tápszert. Lehet, hogy érdemes lenne kipróbálnotok.

10hós

2009. szept. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, az én fiam ebédre meg vacsorára kap főzeléket, a vacsi nálunk 7körül van fürdetés után. Kb 200-220ml főzeléket eszik esetleg még utána desszertnek kb 40-50ml mini gyümölcsös joghurtot vagy danoninot. Közvetlenül elalvás előtt meg kb. 60-100ml tápszert, igaz, ő nem nagyon alszik el este 10előtt. A reggeli nálunk is tápszer, tízórai gyümölcs, ebéd főzelék, az uzsi meg tejpép. Én is husival adom neki a főzeléket, pici liszttel sűrítve. Ő nagyon szereti a rizses "főzeléket" is. A rizshez főzök neki zöldségeket meg persze húst is rakok bele.
2009. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én uazt adom mint ebédre vagyis vmi főzelék hússal vagy sajttal. estére inkább turmixolom míg ebédre összevágva kapja, fürdés előtt vacsizik és fürdés után még szopi
2009. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi tejpepet eszunk vacsira.Kedves utolso a fozeleket h csinalod sajttal?vagy en ertettem valamit felre?de nem baj minden uj receptet szivesen kiprobalunk.
2009. szept. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
u előtti vok. úgy hogy a hús helyett sajtot reszelek rá mikor megmelegítettem a hús helyett, de ezt inkább délben kapja estére nem szívesen adom neki enyémnek sokmindentől szokott fájni a hasa
2009. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a kaja kell neki, csak a cici.

Lányom is főzit eszik vacsira, és alszik...

A ciciről kell leszoktatni, nem még ennél is táplálóbbat adni neki (elalvás előtt persze még kapjon cicit, de aztán reggelig nem kell)

2009. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2 napja nem szoptatom meg éjszaka,elég nehéz volt,mert nem sokat aludtam:)Órákig fennt volt és várta a cicit. Remélem minden nap jobb lesz egy kicsit.
2009. szept. 28. 07:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!